کد خبر: ۱۴۹۳۷۹
زمان انتشار: ۰۰:۱۳     ۲۷ تير ۱۳۹۲
سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمد‌رضا ملامحمد در خصوص برگزاری مراسم تقدیر از برترین‌های فوتبال ایران گفت: مراسم ویژه‌ای برای شنبه‌شب آینده در نظر گرفته‌ایم و رئیس جمهور هم در این مراسم حضور پیدا خواهد کرد.

وی ادامه داد: علاوه بر برنامه فرهنگی متنوعی که در نظر گرفته‌ایم، در ورزشگاه آزادی مراسم تقدیر از برترین‌های فوتبال ملی کشور، شامل تیمهای فوتبال ساحلی که به جام جهانی تاهیتی صعود کرده، تیم نوجوانان که به جام جهانی 2013 امارات صعود کرده، تیمهای ملی فوتسال مردان و زنان که توانسته بودند در بازی‌های داخل سالن آسیا به قهرمانی و نایب‌قهرمانی برسند و همچنین تیم ملی فوتبال بانوان که در رقابت‌های غرب آسیا به مقام نایب‌قهرمانی رسید، برگزار خواهد شد. همچنین مراسم تجلیل از ستارگان تیم ملی که به جام جهانی 98 فرانسه صعود کرده بود، هم انجام می‌شود.

ملامحمد در تشریح برنامه‌های فرهنگی این مراسم تأکید کرد: برنامه‌های فرهنگی متنوعی در نظر گرفته‌ایم، نمایش باستانی کاران نمایش جالبی خواهد بود ضمن اینکه اسکیت سواران با پرچم ایران حرکات جالبی به نمایش می‌گذارند و پخش موسیقی هم برای تماشاگران در دستور کار است. با توجه به اینکه در آستانه میلاد امام حسن مجتبی(ع) هستیم در پایان بازی نمادین تیمهای ملی 98 و 2014 مراسم نورافشانی هم برگزار می‌شود که می‌تواند برای حاضران جالب توجه باشد.

وی گفت: برای دیدن بازی نمادین و حضور در مراسم تقدیر و تجلیل، بلیت فروشی وجود ندارد و ورود به ورزشگاه آزادی آزاد است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها