کد خبر: ۱۴۹۴۹۶
زمان انتشار: ۱۱:۲۴     ۲۷ تير ۱۳۹۲
ستاره آرژانتینی بارسلونا اعلام کرد هیچ مشکلی برای بازی کردن در کنار ستاره برزیلی تازه وارد تیم نخواهد داشت.

به گزارش 598 به نقل از خبرگزاری فارس، لیونل مسی روز گذشته پس از تمرین صبح بارسلونا در نشستی مطبوعاتی حاضر شد. ملی‌پوش آرژانتینی در خصوص مشکلات مالیاتی اخیرش، مصدومیت فصل گذشته و حضور نیمار در تیم صحبت کرد. وی همچنین درباره خروج تیاگو آلکانترا و دادوید ویا از تیم گفت اما از اظهار نظر در خصوص اختلاف اخیر ویلانووا و گواردیولا امتناع کرد. مسی درباره رئال مادرید هشدار داد که آنها هر سال قوی‌تر می‌شوند.

وی در این نشست اظهار داشت: مثل همیشه مشتاق بازگشت به بازی هستم. دوست دارم عالی کار کنم و به تمام هدف‌هایم برسم.

مهاجم بارسلونا افزود: خطر همیشه در فوتبال وجود دارد و می‌تواند برای تمام بازیکنان اتفاق بیفتد اما من مثل همیشه کارم را دنبال می‌کنم و می‌خواهم در تمام مسابقات به میدان بروم. مصدومیت فصل گذشته جزئی بود اما به دلیل مسائلی که پیش آمد پیچیدگی‌هایی داشت. شاید زمانی که کاملا بهبود نیافته بودم، تصمیم گرفتم بازی کنم اما این‌ها گذشته است.

وی درباره مشکلات مالیاتی اخیر خاطرنشان کرد: من خونسرد هستم. پدرم و من مشاورانی داریم که این مسائل را مدیریت می‌کنند و ما به آنها اعتماد کردیم. امیدوارم این مسئله را حل کنند. من هیچ اطلاعی در این باره ندارم و به همین دلیل است که وکیل استخدام کرده‌ایم.

مسی در خصوص کار کردن در کنار نیمار اضافه کرد: او بازیکن بزرگی است. فکر نمی‌کنم برای هماهنگ شدن با این تیم مشکلی داشته باشد. من نمی‌دانم این مسئله که من و نیمار نمی‌توانیم در کنار هم بازی کنیم از کجا آمده است. به نظر می‌رسد آدم خوبی باشد و هیچ مشکلی نخواهد داشت زیرا در این تیم بازیکنان خوبی وجود دارند. او در موقعیت‌های تک به تک بسیار خوب کار می‌کند.

وی تأکید کرد: بایرن‌مونیخ تیم بزرگی دارد. آنها فاتح لیگ قهرمانان شدند و حضور گواردیولا آنها را قوی‌تر هم خواهد کرد. رئال مادرید بسیار قدرتمند است؛ آنها هر سال قوی‌تر می‌شوند. این فصل لیگ سختی خواهیم داشت و باید مقابل مادرید و تمام تیم‌های دیگر که برای رسیدن به صدر جدول تلاش می‌کنند، مبارزه کنیم.

ستاره آرژانتینی کاتالان‌ها ادامه داد: خروج تیاگو از بارسا یک تصمیم شخصی بود. آلکانترا تصمیم گرفت از تیم جدا شود زیرا فکر می‌کرد در بایرن بازی بیشتری به او می‌رسد.

لیونل مسی درباره اختلاف میان ویلانووا و گواردیولا گفت: این مسئله‌ای بین آن دو نفر است. دخالت کردن در این موضوع کار من نیست. آنها حرف‌هایشان را زده‌اند و دلیلی ندارد من حرفی در این باره بزنم.

وی همچنین درباره جدایی داوید ویا و حضورش در اتلتیکو مادرید اظهار داشت: اتلتیکو فالکائو را از دست داده بود و حال ویا یک جانشین واقعا خوب برای او است. او گل‌های زیادی می‌زند و کارش را در اتلیتکو ادامه خواهد داد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها