کد خبر: ۱۴۹۶۷۰
زمان انتشار: ۲۰:۱۳     ۲۷ تير ۱۳۹۲
مدیرعامل باشگاه استقلال ضمن تایید ماندن نکونام در استقلال گفت که به خاطر دلخوریهای گذشته از این بازیکن عذرخواهی کرده است.
علی فتح الله زاده پس از مذاکره با جواد نکونام درباره صحبتهایش با او گفت: جواد یک پیشنهاد اماراتی داشت و می خواست آنرا بررسی کند ولی من به شما می گویم که جواد یک استقلالی تمام عیار است.

وی در ادامه افزود: متاسفانه پارسال نتوانستیم پول جواد را آنگونه که قرارگذاشته بودیم پرداخت کنیم اما جواد هم چون بچه توداری است چیزی به ما نمی گفت ولی دلخور بود من هم از او عذرخواهی کردم و شرایط استقلال در سال قبل را به او گفتم و او هم حرف مرا پذیرفت.

مدیر عامل استقلال در ادامه و در پاسخ به این سوال که آیا نکونام به خاطر درخواست تاج قبول کرده بود که بماند گفت: نه اصلا این طور نیست همانطور که گفتم درباره نحوه پول دادن باید صحبت می کردیم که به خاطر کمبود وقت فرصت نمی شد و لی خدارا شکر این فرصت مهیا شد و نکونام در استقلال ماندنی شد.

او در پاسخ به سوالی درباره دیدارش با وزیر بیان کرد: آقای وزیر به من لطف داشتند و بنده را به افطار دعوت کردند و به بنده گفتند من از تو حمایت می کنم. جا دارد از زحمات دکتر امیدوار رضایی هم به خاطر حضور چندین ساله در هیات مدیره استقلال تشکر کنم . او بدون چشم داشت زحمت می کشید. همچنین در جلسه با وزیر محترم ایشان قول دادند تا از لحاظ مالی کمکهایی به استقلال داده شود.

فتح الله زاده در پایان افزود: این چند روز به من بسیار سخت گذشت به ویژه طی دو روز گذشته اما حالا با خوشحالی اعلام می کنم که آندو و نکونام نوش جان هواداران .

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها