کد خبر: ۱۴۹۸۴۵
زمان انتشار: ۲۳:۴۲     ۲۸ تير ۱۳۹۲
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: «ماجرای خلعتبری برای بازگشت به ایران با تیموریان و نکونام فرق دارد.»
محمد رویانیان در خصوص پیوستن خلعتبری به پرسپولیس اظهار داشت: «من موضوع خلعتبری و باشگاه عجمان را در چند روز اخیر پیگیری کردم و حتی تماس‌هایی را داشتم تا از آخرین وضعیت این بازیکن خوب فوتبال کشورمان با خبر شوم.»


وی افزود: «من برای آوردن او به پرسپولیس اقدام کرده‌ام اما مشکلاتی هم در این بین وجود دارد. خلعتبری بازیکنی بسیار باغیرت، متعصب و جسور است و ایشان به پرچم سه‌رنگ جمهوری اسلامی ایران علاقه‌ خاصی دارد و همیشه افتخار می‌کند.»


رویانیان ادامه داد: «این بر هیچکس پوشیده نیست که خلعتبری عاشق وطنش است اما ایشان برخلاف نکونام و تیموریان که اصلاً با تیم‌هایشان قرارداد نبسته بودند اما همه چیز رسانه‌ای شده بود مخصوصاً آقای نکونام، ماجرایش فرق دارد چون خلعتبری قبلاً قرارداد خود را امضا کرده بود.»


وی تأکید کرد: «تیموریان و نکونام سرمایه‌های فوتبال ما هستند اما آنها قراردادی را با تیم‌های خود امضا نکرده بودند و همه چیز رسانه‌ای شده بود اما خلعتبری قبل از اینکه نام مجعول خلیج ع ر ب ی بر روی لیگ امارات بگذارند با عجمان امضا کرده بود و قطعاً اگر بخواهد جدا شود باید هزینه‌اش را بپردازد. حالا هم این بدشانسی خلعتبری است و با این حساب ماجرای خلعتبری با تیموریان و نکونام فرق دارد چون آنها قراردادی نداشتند که بخواهند آن را لغو کنند و ما باید به این مسئله توجه ویژه داشته باشیم.»


رویانیان یادآور شد:‌ «به هر شکل ما آمادگی این را داریم که اگر شرایط مهیا شود با کمک دولت، وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال خلعتبری را با تمام تلاش جذب کنیم، حتی من از خود خلعتبری خواستم که به پرسپولیس بیاید و حالا باید ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقی می‌افتد.»

 

* حاشيه هاي اخير 3 بازيكن را از دست ما پراند
وی در خصوص کنار گذاشتن مالکی از هیئت مدیره پرسپولیس نیز گفت: «ایشان در طول دوران مسئولیتی که من داشتم همیشه از من حمایت کرد. فردی بسیار اخلاق‌محور و بدون حاشیه است و همیشه دوستدار پرسپولیس بوده است. ایشان در فصل جاری بارها سعی کرد به پرسپولیس آرامش بدهد که من از ایشان تشکر ویژه دارم، می‌خواستم برای قدردانی از مالکی به منزل ایشان بروم اما نشد. ولی در اسرع وقت به همراه مسئولان و معاونین باشگاه پرسپولیس به دفتر وی می‌رویم و از زحمات بی‌شائبه ایشان تقدیر و تشکر خواهیم کرد. ایشان برای هیئت مدیره زحمت کشیده و من از مالکی بابت اینکه از هیچ کمکی دریغ نکرد، تشکر می‌کنم.»


رویانیان در خصوص حضور بهرام شفیع در بیمارستان نیز گفت: «بالاخره شفیع به گردن فوتبال ما و ورزش کشور حق دارد. او برای ورزش ما و صدا و سیما زحمات زیادی کشیده و من امیدوارم هرچه سریع‌تر او را مجدداً در شبکه یک و برنامه پربیننده ورزش و مردم ببینیم. من امروز به ملاقات شفیع رفتم و همه برای سلامتی او دعا کردیم. خوشبختانه شفیع هم سرحال، سالم و قبراق است و ان‌شاءالله از هفته دیگر باز هم چهره زیبای او را خواهیم دید.»


مدیرعامل سرخپوشان در پایان یادآور شد: «متأسفانه با توجه به اتفاقاتی که در چند وقت اخیر افتاد، برنامه‌های جذب سه بازیکن از دست ما پرید و به همین دلیل این بازیکنان را از دست دادیم. من می‌دانم که اتفاقات چند وقت اخیر توسط چه کسانی انجام شده ولی همه چیز تمام شد اما باید این را اعلام کنم که برخی‌های می‌گویند ما پورشه و بنز می‌دهیم اما خودشان قراردادهای یک میلیارد و 700 و 2 میلیارد تومانی بسته‌اند.»
فارس
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها