کد خبر: ۱۵۸۸۷۴
زمان انتشار: ۱۳:۰۰     ۲۹ مرداد ۱۳۹۲
پیکرهای مطهر 92 شهید تازه تفحص شده که هفته گذشته از مرز شلمچه وارد کشور شدند، به تهران منتقل شدند و همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) کاروان شهدا در تهران تشییع می‌شود.
فارس، پنج‌شنبه هفته گذشته (24 مرداد ماه) پیکرهای مطهر 92 شهید تازه تفحص شده از مرز شلمچه وارد کشور شدند که طی دو روز گذشته پیکر این شهدا با بدرقه فرماندهان و کارکنان قرارگاه مقدم جنوب ـ کربلا به راهی تهران شدند.
 
پیکر این شهدای تازه از سفر برگشته به معراج شهدای تهران منتقل شده است؛ مراسم شب وداع و تشییع کاروان شهدا همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) در تهران برگزار می‌شود.
 
به گفته اباذر اسدی مسئول روابط عمومی کمیته جستجوی مفقودین، پیکر مطهر شهدا یازده شهریور ماه و همزمان با شهادت امام جعفر صادق(ع) از پادگان حر در مسیر خیابان امام خمینی(ره)، خیابان بهشت به مقصد معراج شهدا تشییع می‌شود.
 
وی ادامه داد: بعد از برگزاری مراسم تشییع در یازدهم شهریور، پیکر شهدای مطهر بعد از شناسایی و تجهیز به نقاط مختلف کشور و اوطان این عزیزان منتقل خواهد شد و در صورت عدم تشخیص هویت، به عنوان شهید گمنام در نقاط مختلف کشور آرام خواهند گرفت.
 
این شهدای والامقام در عملیات‌های بدر، خیبر، والفجر 8، کربلای 5 و تک دشمن در سال1367 در منطقه زبیدات عراق به شهادت رسیده‌اند و بیشتر این شهدای عزیز به همت کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح ، در مناطق عملیاتی فاو و جزیره مجنون در عراق تفحص شده‌اند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها