کد خبر: ۱۵۸۸۷۸
زمان انتشار: ۱۳:۳۶     ۲۹ مرداد ۱۳۹۲
۲ گزینه اصلاح‌طلبان برای شهرداری تهران/
در حالی که فضای اکثریت شورای شهر تهران رای به تداوم شهرداری قالیباف است، اصلاح طلبان نیز گزینه های مختلفی را برای این جایگاه پیشنهاد می دهند که در راین راستا مهر‌علیزاده به عنوان یکی گزینه جدی در کنار محسن هاشمی مطرح شده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، هرچه به 12 شهریور نزدیک می‌شویم بازار احتمالات و گمانه‌زنی‌ها برای انتخاب شهردار جدید داغ‌تر می‌شود از این رو دو طیف اصلاح‌طلبان و اصولگرایان شورای چهارم شهر تهران گزینه‌هایی برای شهرداری معرفی می‌کنند.

در گذشته اصلاح‌طلبان مهدی هاشمی با سابقه 13 سال ریاست هیئت مدیره و مدیر عامل متروی تهران و نایب رئیس اتحادیه حمل و نقل عمومی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا را به عنوان‌ گزینه اصلی برای شهرداری تهران با بودجه 12 هزار میلیارد تومانی مطرح می‌کردند ولی اخیراً محسن مهر علیزاده، «معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی در دولت سید محمد خاتمی» نیز  بصورت جدی  در میان اصلاح طلبان مطرح  شده است.

به گزارش فارس اخیراً رایزنی‌های مهر علیزاده  که  مورد حمایت سید محمد خاتمی با اعضای شورای شهر تهران افزایش یافته است. مهرعلیزاده در روزهای اخیر با ارسال رزومه خود به اعضای شورای چهارم  برای شهردار شدن در حال رایزنی می باشد.

در حال حاضر اصلاح طلبان برای انتخاب شهردار تهران به دو گروه تقسیم شده‌اند، عده‌ای به سمت مهر علیزاده گرایش پیدا کرده‌اند و گروهی دیگر به محسن هاشمی دلبسته‌اند و علی رغم تلاش برخی بزرگان اصلاح طلب هنوز به اجماع نرسیده اند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها