کد خبر: ۱۵۹۱۱۱
زمان انتشار: ۰۸:۴۱     ۳۰ مرداد ۱۳۹۲
جاهلیت عرب کجا و جاهلیت آخرالزمان کجا! قرآن را در بهترین نسخ چاپ و نشر می‌دهند و تمام سعی‌شان را در تلاوت هر چه زیباتر قرآن صرف اما برخلاف آیاتش رفتار می‌کنند؛ کودکان مسلمان را با ذکر بسم الله سر می‌برند و مثله می‌کنند.
نویسنده وبلاگ افاضات عقل کل نوشت: پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم فرمودند: « ما اوذی نبی مثل ما اوذیت» هیچ پیامبری مثل من آزار ندید؛ پیامبران گذشته نیز آزارهای بسیار دیدند، سر یحیی را از بدن جدا کردند؛ زکریا را با اره دونیم کردند و... اما آزاری که پیامبر (ص) از جاهلان عرب دید هیچ کدام از پیامبران به آن اندازه آزار ندیدند.

اما در روایتی امام صادق علیه السلام می‌فرمایند: «آزاری که قائم در هنگام قیام خویش از جاهلان آخرالزمان می‌بیند به مراتب سخت‌تر است از آن همه آزار که پیامبر (ص) از مردم جاهلیت دید».

راوی می‌پرسد: این چگونه می‌شود؟ امام فرمود: «پیامبر به میان مردم آمد در حالی که آنها سنگ، صخره، چوب و تخته‌های تراشیده (بت ها) را می‌پرستیدند، ولی قائم ما که قیام کند مردمان همه از کتاب خدا برای او دلیل می‌آورند و آیه‌های قرآن را تأویل و توجیه می‌کنند».

آزار جاهلیت عرب کجا و آزار جاهلیت آخرالزمان کجا! یکی از بزرگ‌ترین آزارهایی که امام زمان (عج) با آن مواجه می‌شوند، از جانب فرقه ضاله وهابیت است؛ فرقه‌ای که زبانی جز قتل و غارت نمی‌داند و غیر خود را مسلمان نمی‌بیند.

مولود نامشروع انگلیس، صهیونیسم و آمریکا که زبان منطق نمی‌فهمند و مفتی‌هایش با فتواهای مضحک، پیروانش را به انجام پست‌ترین کارها از جهاد نکاح گرفته تا حراج غیرت؛ تشویق می‌کنند.

یک روز برای نابودی حزب الله لبنان، فتوا ردیف می‌کنند و روز دیگر برای نابودی حکومت بشار اسد؛ مجاهدانش دلگرم به کمک‌های اسرائیل هستند و هم کاسه آمریکا و اروپا؛ خودشان نماد اعلای شرک‌اند و دم از توحید ناب می‌زنند.

قرآن را در بهترین نسخ چاپ و نشر می‌دهند و تمام سعی‌شان را در تلاوت هر چه زیباتر قرآن صرف می‌کنند اما برخلاف آیاتش رفتار می‌کنند؛ می‌خوانند که «و لا تقولوا لمن القی الیکم السلام لست مومنا» (نساء،94) اما حتی کودکان مسلمان را با ذکر بسم الله سر می‌برند و مثله می‌کنند!

آیات قرآن را از بر می‌کنند و می‌خوانند که قرآن در سوره کهف آیه 21؛ گرامیداشت یاد اصحاب کهف را با ساختن عبادتگاه در کنار مزار آنها جایز دانسته است اما بقیع را ویران می‌کنند و به بهانه زدودن شرک، قبر صحابی پیامبر (ص) را نبش کرده و پیکرش را می‌ربایند.

امام زمان(عج) چه‌ها خواهند کشید از دست وهابیت و مفتی‌هایش که خود را خادم الحرمین و مروج دین و نمادهای توحید ناب می‌دانند! امام زمان (عج) چه اذیت و آزاری از صاحبان این مغزهای منجمد شده و افکار پوسیده و متحجر خواهند دید.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها