کد خبر: ۱۵۹۳۶۶
زمان انتشار: ۱۹:۳۹     ۳۰ مرداد ۱۳۹۲
مدير عامل باشگاه استقلال گفت:براي برخي متاسفم که بازيکنان ما را پولکي خطاب کردند.
علي فتح الله زاده در حاشيه مراسم امضا تفاهم نامه ميان باشگاه استقلال و همراه اول درباره اينکه چرا روز گذشته به تمرين آبي ها نرفت عنوان کرد:قصدم اين بود روز سه شنبه به تمرين بروم ولي کاري پيش آمد و نتوانستم به تمرين بروم.

به گزارش اوج نيوز،وي درباره حريف تايلندي استقلال گفت:بوريرام تيم چند مليتي است ولي با حمايت هواداران،کادر فني مجرب و در راس آنها امير قلعه نوعي و همچنين بازيکنام متعصب و باشرف تيم به دنبال کسب پيروزي در اين مسابقه هستيم.

مديرعامل استقلال درباره اينکه قلعه نوعي گفته است عليپور در حضور او از سرمربي استقلال انتقاد کرده و گفته او را فوتبالي زمين مي زنيم اظهار داشت:عليپور چنين بحثي را در حضور من مطرح نکرد.من اين موضوع را قبلا هم مطرح کردم.

وي درباره اختلافات خود با سرمربي استقلال گفت:اختلاف سليقه در هر جايي وجود دارد.اگر نباشد پيشرفتي حاصل نمي شود.در بحث بين عليپور و قلعه نوعي هم،آنها دو دوست هستند و حرفهايشان را مطرح کرده اند.

مديرعامل استقلال درباره اينکه قلعه نوعي گفته از او حمايت نشده است و فتح الله زاده پشت او نايستاد گفت:من پشت همه هستم.اتفاقي نيفتاده که اين بحث ها مطرح شود.

فتح الله زاده در باره اينکه آيا با قلعه نوعي در اين مدت صحبت کرده است يا نه اظهار داشت:پس صحبت نکرده ام؟ما که قهر نيستيم.

وي ادامه داد:10 روز صحبت نکردم و امروز هم صحبت نمي کنم.وظيفه ما حمايت از کادر فني و بازيکنان است و اميدوارم امروز در حضور هوادارانمان نتيجه بگيريم.

مديرعامل استقلال تاکيد کرد:براي برخي متاسفم که بازيکنان ما را پولکي خطاب کردند.در روزنامه ها گفتند آندو به خاطر پول بازي نمي کند در حاليکه چنين چيزي نبود.بازيکنان استقلال بسيار با غيرت و باشرف هستند.

فتح الله زاده افزود:آندو پول نگرفته و حق دارد.من مقصرم چون به تغييرات وزارتخانه ها خورديم و نتوانستيم پول جور کنيم اما او به دليل مصدوميت بازي امروز را از دست داد.من اطمينان دارم در همين شرايط هم اگر مي گفتيم بازي مي کرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها