کد خبر: ۱۵۹۴۰۰
زمان انتشار: ۲۰:۰۶     ۳۰ مرداد ۱۳۹۲
کادر پزشکی پرسپولیس اعلام کرد: MRI انجام شده از محل آسیب دیدگی پیام صادقیان مشکل خاصی را نشان نداد.

به گزارش ایسنا، دکتر حقیقت درباره وضعیت مصدومیت پیام صادقیان گفت: تشخیص ما برای پیام صادقیان این بود که او دچار کوفتگی ناشی از ضربه شده است ولی چون خود او نگران بود، برای رفع این نگرانی برای انجام MRIهماهنگ کردیم. این هماهنگی برای شب گذشته انجام شد، اما بعداً به صبح امروز موکول شد. MRI را هم به سرعت دریافت کردیم و براساس آن آسیب دیدگی غیر از همان کوفتگی مشاهده نشد.

وی ادامه داد: البته صادقیان به جهت دردی که داشته، خمیده بوده است و این باعث شد که از ناحیه عضله پشت دچار کوفتگی مختصری شود و به همین دلیل در تمرین دیروز استراحت کرد. به این منظور او را امروز پیش دکتر هوشیاری از متخصصان کاریوپراکتیک بردیم که بعد از اقدامات وی، شرایط وی بهتر بود. در حال حاضر بازی کردن یا بازی نکردن این بازیکن در حوزه تصمیم کادرفنی است.

پزشک تیم پرسپولیس درباره شرایط سایر مصدومان نیز خاطر نشان کرد: بنگر به دلیل سرما خوردگی و تب از تمرین دیروز معاف شد و به احتمال زیاد امروز می تواند در تمرین شرکت کند. سید جلال حسینی هم به جهت التهاب از ناحیه تاندون مچ پا استراحت کرده بود که برای تمرین امروز، وضعیت وی را بررسی می‌کنیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها