کد خبر: ۲۱۲۱۲
زمان انتشار: ۱۰:۵۴     ۰۴ مهر ۱۳۹۰
 آیت‌الله انصاری شیرازی پس پنج روز بستری، روز شنبه از بیمارستان شهید بهشتی قم مرخص شد.

علی انصاری شیرازی، فرزند آیت‌الله انصاری شیرازی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا از مرخص شدن این عالم برجسته حوزوی از بیمارستان خبر داد و اظهار داشت: آیت‌الله انصاری شیرازی، ظهر روز شنبه از بیمارستان شهید بهشتی قم مرخص شد.

وی با بیان این که وضعیت جسمانی آیت‌الله انصاری شیرازی در حال بهبودی است، افزود: هم‌اینک ایشان در منزل تحت مراقبت قرار دارند و دوران نقاهت را سپری می‌کند.

انصاری خاطر نشان کرد: بر اساس اظهار نظر پزشکان، بهبودی کامل وضعیت جسمانی آیت‌الله انصاری شیرازی نیاز به مدت زمان بیشتری دارد که امیدواریم با دعای خیر مردم در روزهای آینده بهبودی کامل پیدا کند.

وی یادآور شد: در روزهای گذشته حضرات آیات‌ ناصر مکارم شیرازی و عبدالله جوادی آملی از این استاد اخلاق حوزه علمیه عیادت کرد‌ند.

انصاری اظهار داشت: همچنین امروز حضرت آیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید با حضور در منزل آیت‌الله انصاری شیرازی از استاد برجسته حوزه عیادت کرد و ایشان را مورد تفقد قرار داد.

لازم به ذکر است، نمایندگانی از سوی مقام معظم رهبری، مدیر حوزه‌های علمیه و نمایندگانی از سوی مراجع تقلید نیز از این عالم حوزوی عیادت کردند.

گفتنی است، آیت‌الله یحیی انصاری شیرازی از استادان برجسته اخلاق و عرفان حوزه علمیه قم، شامگاه سه شنبه هفته گذشته به دلیل تشدید بیماری ریوی در بیمارستان‌ شهید بهشتی قم بستری شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها