کد خبر: ۲۲۴۳۴
زمان انتشار: ۱۲:۳۰     ۱۶ مهر ۱۳۹۰
سایت بی.بی.سی فارسی خبری به نقل از هاشمی با عنوان «شرایط مورد نظر دلسوزان نظام در انتخابات فراهم شود» را بر روی خروجی خود قرار داد.
به گزارش598 به نقل ازخبرگزاری دانشجو، سایت بی.بی.سی فارسی خبری به نقل از هاشمی با عنوان «شرایط مورد نظر دلسوزان نظام در انتخابات فراهم شود» را بر روی خروجی خود قرار داد.
 
این سایت نوشته است: اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ایران می گوید که می توان با فراهم کردن شرایط مورد نظر فعالان سیاسی دلسوز حکومت و گسترش آگاهی بخشی و نقد منصفانه، فضای مناسبی برای انتخابات آینده مجلس فراهم کرد.
 
هاشمی رفسنجانی در دیدار هفته گذشته خود گفت: در مسایل پیش آمده در یکی دو سال گذشته، همواره پیشنهادات و راهکارهای خود را خدمت دلسوزان نظام عنوان کرده ام و تا جایی که شرایط سیاسی و فضای کشور نیز اجازه دهد، به تلاش هایم در جهت رفع مشکلات ادامه خواهم داد.

 
بی.بی.سی فارسی در توصیف هاشمی نوشته است: آقای هاشمی رفسنجانی در جریان اعتراضات پس از انتخابات ریاست جمهوری دو سال پیش ایران، خواهان آزادی زندانیان سیاسی و «بازگرداندن اعتماد مردم» نسبت به سلامت انتخابات شده بود.
 
هاشمی در ادامه سخنان خود، یاس و ناامیدی را برای جمهوری اسلامی مضر دانست و افزود: اگرچه ممکن است به خاطر عملکرد بد و سلیقه ای برخی اشخاص، به ارزش ها و دستاوردهای انقلاب صدمه وارد شده باشد، اما در هیچ شرایطی نباید امید به اصلاح امور را از دست داد.
 
همسویی تحلیل بی.بی.سی با هاشمی هر چند در دو سال گذشته امر جدیدی نبوده اما تایید دیگری بر تداوم انحراف هاشمی از مسیر انقلاب است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها