کد خبر: ۲۳۲۳۷
زمان انتشار: ۱۰:۰۰     ۲۴ مهر ۱۳۹۰
مشاور حقوقی استاندار تهران از دستگیری 104 نفر از زمین‌خواران استان تهران خبر داد.
ولی الله داوریان در گفت‌وگو با فارس درباره ساخت و سازهای غیر مجاز در حاشیه‌های استان تهران اظهار داشت: تاکنون سه مرحله اجرای تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز در استان تهران داشته‌ایم.
 
وی ادامه داد: هشت حکم قضایی برای تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در منطقه کن و سولقان صادر شد که در هفته گذشته به اجراء در آمد.
 
 مشاور حقوقی استاندار تهران بیان داشت:‌ 11 رستورانی که در حریم و بستر رودخانه‌ها به صورت غیرقانونی تصاحب و ساخته شده در مرحله اجرا احکام و تخریب هستند.
 
وی با اشاره به اینکه در مناطق خجیر، مرتضی‌گرد و کن و سولقان تا کنون تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز داشته‌ایم بیان داشت:‌ ماهانه در یکی از مناطق شهر تهران قصد اجرای احکام قضایی را به طور جد داریم و بدون وقفه این احکام را اجرایی می‌کنیم.
 
آزاد سازی 490 هکتار از اراضی تصرف شده در تهران 
 
مشاور حقوقی استاندار تهران درباره آزاد سازی مناطق تصرف شده افزود: در منطقه خجیر 340 هکتار از اراضی تصرف شده با احکام قضایی آزاد شدند؛ در مرتضی‌گرد حدود 70 سوله غیر مجاز تخریب شد و در منطقه کن و سولقان نیز 150 هکتار آزاد شد.  
 
104 نفر از زمین‌خواران استان تهران دستگیر شدند
 
وی بیان داشت: 54 نفر در منطقه کن و سولقان، 10 نفر در منطقه خجیر و بیش از 40 نفر در مرتضی گرد به دلیل تخلفات و تصاحب غیر قانونی زمین دستگیر شدند.
 
داوریان ادامه داد: این افراد محکوم به حبس تعزیری از 3 ماه تا یکسال شده‌اند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها