کد خبر: ۲۳۸۴۸۹
زمان انتشار: ۱۲:۴۹     ۰۴ مرداد ۱۳۹۳
دروازه بان تراکتورسازی گفت: «قاضی در تمام صحنه های بازی و خروج هایم فقط با آرنج به سرم ضربه می زد و بارها به من توهین کرد.»

به گزارش پایگاه 598 به نقل از جام نیوز، حامد لک که در بازی با پیکان و در ضربات پنالتی ستاره تیش بود در مصاف فینال با استقلال در جام شهدا چهره شد.

 

او به خاطر علاقه به پرسپولیس و علی کریمی از سوی سکوهای آبی مورد عنایت قرار گرفت و البته این گلر جوان هم کم نیاورد و با نشان دادن عدد 6 با انگشتانش برای آنها کری خواند.

 

حامد لک درباره صحنه ای که منجر به خطای هند وی بیرون از حوطه جریمه و در نهایت گل استقلال شد می گوید: «به نظر من این خطا اصلا درست نبود چون من از محوطه جریمه بیرون نیامدم و داور کاملا اشتباه کرد.»

 

گلر تراکتورسازی درباره درگیری با محمد قاضی می گوید: «قاضی در تمام صحنه های بازی و خروج هایم فقط با آرنج به سرم ضربه می زد و بارها به من توهین کرد. من هم گفتم چرا اینطور بازی می کنی و یک بحث کوچک بین مان به وجود آمد.»

 

اما اتفاق عجیب مساله رویارویی او با هواداران استقلال بود که خودش اینطور تعریفش می کند: «من با هواداران استقلال هیچ کاری نداشتم اما از زمانی که آمدیم داخل زمین برای گرم کردن به من بی احترامی کردند. کاری به کار آنها نداشتم اما به فحاشی و کارهای زشت شان ادامه دادند. این فحاشی ها تا آخر بازی ادامه داشت و در نهایت من هم جواب شان را دادم و لباسی که زیر پیراهنم پوشیده بودم را نشان شان دادم. آنها خودشان درگیری را شروع کردند و من تقصيري نداشتم.»

 

لک که پیش از این هم بدون دلیل در عکس‌هایش 6 را نشان داده بود، در ادامه خاطر نشان کرد: «برایم فرقی نمی کند که هواداران استقلال باشند یا پرسپولیس. اگر پرسپولیسی ها هم در یک بازی بخواهند بی احترامی کنند، جواب آنها را می دهم. شايد خیلی ها پیش خودشان این فکر را کرده اند که چون پرسپولیسی ام عدد 6 را نشان دادم. در صورتی که اینطور نیست و یک تراکتوری هستم. استقلالی ها خیلی به من توهین کردند و هیچ کسی نبود که به آنها تذکر بدهد به همین خاطر خودم مجبور شدم جواب شان را بدهم و ساکت شان کنم.»

 

وی در خصوص پوشیدن تیشرتی که تصویر علی کریمی روی آن نقش بسته زیر پیراهنش می گوید: «می خواهم تا پایان دوران بازیگری ام این تیشرت را در بازی هایم بپوشم چون این لباس به من انگیزه و انرژی می دهد.»

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها