کد خبر: ۲۳۸۵۷۳
زمان انتشار: ۱۴:۲۴     ۰۴ مرداد ۱۳۹۳
وکیل‌مدافع فاطمه هاشمی گفت:‌ دادگاه تجدیدنظر فاطمه هاشمی دوم شهریور ماه در شعبه 54 دادگاه تجدیدنظر استان تهران برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه 598، محمود علیزاده‌طباطبایی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با پرونده فاطمه هاشمی اظهار کرد:‌ جلسه رسیدگی به پرونده فاطمه هاشمی دوم شهریورماه در شعبه 54 دادگاه تجدیدنظر برگزار خواهد شد.
 
وی ادامه داد: شاید جلسه رسیدگی به صورت حضوری برگزار شود و اگر اینگونه باشد برای ما بهتر است؛ زیرا ما می‌توانیم توضیحات خود را در رابطه با جزییات پرونده ارائه کنیم.
 
وکیل‌مدافع فاطمه هاشمی تصریح کرد: حکمی که برای موکلم به اتهام نشر اکاذیب درنظر گرفته شده، شش ماه حبس تعزیری بود که ما به این رای اعتراض کردیم.
 
بر اساس این گزارش، فاطمه هاشمی ششم شهریور ماه سال 92 به اتهام انتساب مطالب خلاف واقع به روسای قوای قضاییه و مقننه به شعبه 12 بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه احضار و حدود یک ماه بعد برای او قرار مجرمیت صادر و پرونده به شعبه اول دادگاه انقلاب ارسال شد.
 
دادگاه نامبرده روز چهارشنبه - 18 دی ماه- در شعبه اول دادگاه انقلاب برگزار و وی به 6 ماه حبس تعزیری که به مدت دو سال تعلیق شده است، محکوم شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها