کد خبر: ۲۳۸۷۹۹
زمان انتشار: ۱۲:۲۸     ۰۵ مرداد ۱۳۹۳
سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: خوشحال می‌شویم بختیار رحمانی به تراکتورسازی بیاید و بتوانیم از حضور او در تیم استفاده کنیم.

ايوب ذوالفقاري در مورد وضعيت تراکتورسازي گفت: شرايط تيم بسيار خوب است تمريناتمان را از امروز آغاز و در دو نوبت صبح و عصر کار را پيگيري مي‌کنيم. ادينهو و عبدالزهرا در تبريز حضور دارند اين دو بازيکن روز گذشته طبق دستورات کادر فني به صورت اختصاصي تمرين کردند و از امروز هم در تمرينات گروهي حاضر خواهند شد.

وي افزود: محک خوبي در جام شهدا خورديم. پس از قهرماني در اين جام شرايط تيم بسيار خوب شده است خيلي‌‌ها بر اين باور هستند که بازيکنان اسم و رسم‌دار مي‌توانند موفقيت يک تيم را تضمين کنند اما ما از اول به اين بازيکنان جوان اعتقاد داشتيم و مي‌دانستيم مي‌توانند عملکرد خوبي داشته باشند. خوشبختانه در جام شهدا به اين نتيجه رسيديم و توانستيم عملکرد خوبي داشته باشيم.

سرپرست تراکتورسازي در مورد اينکه آيا قرار است بختيار رحماني به اين تيم بپيوندد خاطرنشان کرد: در جريان مشکلي که براي رحماني اتفاق افتاده قرار داريم او مي‌تواند به ما کمک کند و اگر به تيم ما بپيوندد خوشحال مي‌شويم فکر مي‌کنم مسئولان تيم صحبت‌هايي را در اين رابطه انجام داده باشند.

وي در مورد وضعيت محسن ربيع‌خواه بازيکن فصل قبل تراکتورسازي که از ناحيه رباط صليبي آسيب ديد اظهار داشت: او در ليست ما نيست و بايد در مورد فصل آينده براي خود تصميم بگيرد.

ذوالفقاري در پايان گفت: تمامي هم و غم ما اين است که بتوانيم در شروع مسابقات عملکرد خوبي داشته باشيم.بعد از قهرماني در جام شهدا انتظارات از کادر فني و بازيکنان بالا رفته است اميدوارم روز پنج‌شنبه هواداران حضور پرشوري در ورزشگاه داشته باشند تا بتوانيم با حضور 60 الي 70 هزار نفر شروعي پرقدرت در ليگ برتر داشته باشيم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها