کد خبر: ۲۳۸۹۱
زمان انتشار: ۱۶:۵۵     ۲۹ مهر ۱۳۹۰
دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های استان قم فردا همراه دیگر دانشجویان بسیجی در حمایت از جنبش مردمی وال استریت مقابل سفارت سوئیس تجمع می‌کنند.
به گزارش پایگاه 598 مسئول بسیج دانشجویی استان قم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اعلام این خبر اظهار کرد: هدف از این تجمع اعلام حمایت از مردم فقیر و تنگدست کشورهای غربی است که زیر ظلم و ستم نظام سرمایه‌داری و کاپیتالیسم هستند.

ابوالفضل ملاحسنی افزود: دانشجویان قم برای اعلام همبستگی با جنبش وال استریت مقابل سفارت سوئیس تجمع می‌کنند تا اعلام کنند مردم فقیر و محروم در هیچ کجای دنیا تنها نیستند.

وی عنوان کرد: نظام سرمایه‌داری به بن‌بست رسیده و نمی‌تواند نیازهای واقعی مردم را تامین کند و این ظلم و بی‌عدالتی بر مردم آن فشار وارده کرده و سبب بروز این قیام شده است.

مسئول بسیج دانشجویی استان قم تاکید کرد: به نظر می‌رسد این نهضت، نهضت پایداری باشد و نظام سرمایه‌داری هم به دلیل غیرقابل حل بودن تضاد موجود در درون نتواند این مشکل را حل کند.

دانشجویان بسیجی قم ساعت 15 فردا همگام با دیگر دانشجویان در اعتراض به سیاست‌های آمریکا و در حمایت از جنبش مردمی وال استریت مقابل سفارت سوئیس به عنوان حافظ منافع آمریکا تجمع خواهند کرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها