کد خبر: ۲۳۹۳۹۰
زمان انتشار: ۱۲:۳۹     ۰۹ مرداد ۱۳۹۳
فرمانده پلیس راه استان اردبیل گفت: در دو روز گذشته بار سنگین ترافیکی در محور اردبیل ـ سرعین کاملاً مشهود بود به طوری که در این محور دو بانده ساعت‌ها مسافران و گردشگران در ترافیک ماندند تا به شهر سرعین وارد شوند.
به گزارش پایگاه 598، معراج ظهیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: بر اثر این بار سنگین ترافیکی و حجم زیادی از مسافرت‌ها در روزهای گذشته همچنان در مناطق مختلف استان به ویژه جاده‌های اصلی و فرعی ترافیکی فشرده را شاهد هستیم که پیش‌بینی می‌کنیم فردا در بازگشت مسافران و گردشگران با ترافیک سنگین در محور اردبیل ـ آستارا، اردبیل ـ سرچم و اردبیل ـ تبریز روبه‌رو باشیم.

وی عنوان کرد: با ورود هزاران گردشگر در دو روز گذشته ما در اغلب محورهای مواصلاتی استان با بار ترافیکی سنگین روبه‌رو بودیم اما با تمهید مقدمات و آمادگی پلیس با بهره‌گیری از ظرفیت اکیپ‌های نظارتی و کنترلی اعم از موتوری، خودرویی و دوربین‌های ثبت تخلفات جاده‌ای سعی کردیم با متخلفان برخورد کرده و اجازه ندهیم بر دامنه حوادث ناگوار افزوده شود.

رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: در این ایام پرترافیک‌ترین مسیرها، مسیرهای منتهی به سرعین، تفرجگاه‌های طبیعی و مسیرهای گردشگری نظیر فندقلو، آستارا و گردنه حیران بوده که در یک مراقبت و دقت نظر ویژه سعی شد از بروز حوادث ناگوار در جاده‌های استان جلوگیری شود.

ظهیری اظهار کرد: در این دو روز با مراقبت‌های لازم دو حادثه رانندگی ناگوار در جاده‌های استان رخ داد به طوری که بر اثر این تصادفات جاده‌ای دو نفر از هموطنانمان جانشان را از دست داده و ۱۲ نفر نیز مصدوم و مجروح شدند.

فرمانده پلیس راه استان اردبیل بیشترین تخلفات ثبت شده را در ۴۸ ساعت گذشته سرعت غیرمجاز و انحراف به چپ اعلام کرد و گفت: از مسافران انتظار داریم از رانندگی با وضعیت خواب‌آلودگی و انجام حرکات مخاطره‌آمیز پرهیز کنند و سعی داشته باشند تا با اطمینان خاطر و ایمنی بیشتر و رعایت صبر، حوصله و احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی پشت فرمان خودروی خود بنشینند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های استان اردبیل در حال حاضر به غیر از محور اردبیل ـ سرعین تردد در بقیه محورها با ترافیک روان انجام می‌شود اما پیش‌بینی این مرکز حکایت از آن دارد که از عصر فردا بار ترافیکی سنگینی از محورهای اصلی اردبیل به سمت آستارا و گردنه حیران، اردبیل - سرچم و محور اردبیل به سمت سراب و تبریز به وقوع بپیوندد که با تمهیدات پلیس و پیش‌بینی‌های لازم سعی در مدیریت این بار ترافیکی است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها