کد خبر: ۲۳۹۴۵۹
زمان انتشار: ۲۰:۳۲     ۱۰ مرداد ۱۳۹۳

در ادامه دیدارهای هفته نخست چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال از ساعت 17:30 پدیده در ورزشگاه ثامن مشهد و با قضاوت البرز حاجی پور  به مصاف ملوان انزلی رفت که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پدیده که برای نخستین بار در لیگ برتر فوتبال به میدان آمده بود با استفاده از امتیاز میزبانی بازی را هجومی آغاز کرد و چند موقعیت که البته خطرناک هم نبود ایجاد کرد. در ادامه ملوان حملاتی را بر روی دروازه میزبان مشهدی تدارک دید اما این حملات هم فرصت جدی گلزنی را برای شاگردان نصرت ایراندوست فراهم نکرد.

با فروکش کردن موج حملات ابتدایی دو تیم، بازی در میانه میدان گره خورد و شوت‌های از راه دور و حملات بی‌نتیجه سبب شد نیمه نخست دو تیم نمایش چندان دلچسبی نداشته باشند و با تساوی بدون گل به رختکن بروند.

در نیمه دوم باز هم روند این بازی تغییری نکرد و دو تیم بدون ابتکار عمل در روند تاکتیکی با بازی مستقیم و خلق موقعیت‌های موردی به دنبال رسیدن به گل بودند. از دقیقه 70 به بعد پدیده  با حرکات معین عباسیان، عباس محمدرضایی و رضا عنایتی چند موقعیت را ایجاد کرد که آن فرصت ها هم چندان جدی نبود و بدین ترتیب بعد از سه دیدار پرگل روز نخست، در دیداری که از کیفیت فنی پایینی برخوردار بود، پدیده و ملوان به تساوی بدون گل رضایت دادند.

نکته جالب آنکه در این دیدار هم از توپ‌های فصل گذشته لیگ استفاده شده و باز هم خبری از توپ‌های جدید نشد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها