کد خبر: ۲۳۹۶۵۶
زمان انتشار: ۱۳:۱۵     ۱۱ مرداد ۱۳۹۳
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «داور به ناحق مرا در بازی با نفت اخراج کرد اما این سومین کارت قرمز من بود و امیدوارم هواداران این بار هم مرا ببخشند.»

به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، مهرداد کفشگری در خصوص بازی مقابل نفت اظهار داشت: «با توجه به اولین بازی در لیگ برتر به نظر من پرسپولیس بازی قابل قبول و بسیار خوبی را به نمایش گذاشت و ما مقابل تیم خوب نفت شایسته پیروزی بودیم.»

 

وی افزود: «اتفاقاتی افتاد که متأسفانه تیم ما را دچار مشکل کرد که یکی از آنها اخراج من بود. در صحنه اولی که کارت زرد گرفتم پس از سوت‌های بد داور فقط به ایشان گفتم چرا برای خطاهای حریف کارت زرد نمی‌دهی و برای هر خطای ما کارت می‌دهی؟ که به من اخطار داد.»

 

کفشگری ادامه داد: «همواره به تمام داوران زحمتکش احترام گذاشتم اما متأسفانه در فوتبال ایران هر کسی زورش بیشتر باشد می‌تواند هر کاری انجام بدهد. من در صحنه دوم اول توپ را زدم و بعد با پای حریف برخورد داشتم ولی داور سریع من را اخراج کرد.»

 

هافبک پرسپولیس در ادامه گفت: «در روزی که صد درصد از حریف برتر بودیم ثابت کردیم که تیم امسال ما خیلی بهتر از تیم سال قبل است. درست است که رضا نوروزی دروازه‌ حریف را باز نکرد و گل نزد اما با موقعیت‌سازی شش بار حریف را دچار مشکل کرد. قطعا در بازی‌های بعدی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.»

 

کفشگری در پاسخ به این سوال که آیا سه اخراج در طول یک فصل و یک بازی مناسب است یا خیر، گفت: «خودم هم نمی‌دانم چرا سه بار اخراج شده ام. من نمی‌توانم بازیکن بی‌تفاوتی باشم و از اخراج هم تنفر دارم. سه بار از سال قبل تا الان اخراج شدم که به نظرم فقط بازی با ملوان مستحق اخراج بودم. واقعا شرمنده هواداران شدم و به نظرم هواداران حق دارند که از من ناراحت باشند. باز هم از آنها عذرخواهی می‌کنم.»

 

وی افزود: «پس از هر سه اخراج روزهای بدی را پشت سر گذاشتم اما امیدوارم دیگر تکرار نشود. اخراج دیشب هم البته یک بدشانسی و تصمیم اشتباه بود.»

 

کفشگری در پاسخ سوالی که پس از اخراجت دایی به تو چه گفت، یادآور شد: «علی آقا به من حرفی نزد و فقط به من گفت تو توپ را زدی اما از کارشناسان داوری خواهش می‌کنم که هر دو صحنه خطای من را که به من کارت زرد داده شد کارشناسی کنند. داوری عجیب و غریبی بود حتی این داور پنالتی صددرصد ما را که حریف با دست توپ را زد نگرفت. در یک صحنه با ضربه سر بنگر کم مانده بود به گل برسیم اما بازیکن حریف توپ را با دست زد و همان توپ برگشت و من اخراج شدم. امیدوارم کارشناسان داوری در این باره قضاوت کنند.»

 

وی افزود: «ناراحتی من بابت این است که هواداران خیال نکنند که قصد و غرضی از اخراج‌ها دارم. فقط می‌خواهم با تمام وجودم بازی کنم اما یکی از بدشانس‌ترین بازیکنان پرسپولیس هستم. فقط خدا را شکر این بار دقیقه 92 این اتفاق افتاد که به نظرم تأثیر چندانی در بازی نداشت اما چون هواداران ناراحت بودند به آنها حق می‌دهم.»

 

هافبک قرمزپوشان در پایان تأکید کرد:‌ «دوست دارم هواداران این بار هم من را ببخشند. زورم نمی‌رسد که کاری کنم یا حرفی بزنم امیدوارم که بتوانم از بازی سوم دوباره به پرسپولیس خدمت کنم.»

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها