کد خبر: ۲۳۹۸۰۷
زمان انتشار: ۲۱:۵۶     ۱۱ مرداد ۱۳۹۳
به گزارش پایگاه 598، پيام صادقيان قبل از آغاز مراسم انتخاب بهترين‌‌هاي فصل گذشته ليگ برتر گفت: اين باعث افتخار من است که اولين بار در اين مراسم حاضر مي‌شوم و اميدوارم در فصل جديد هم بتوانم براي پرسپوليس خوش بدرخشم.

به گزارش فارس، وي در مورد اينکه آيا اين انتخاب‌ها سليقه‌اي نيست؟ گفت: در جريان انتخاب‌ها نيستم اما مسلما کساني که رأي دادند فوتبالي بودند و مي‌دانستند چه کساني را انتخاب کنند، البته بازيکنان خوبي در فصل گذشته بودند که مي‌توانستند جاي ما باشند ضمن اينکه جوانان زيادي هم در فصل گذشته ليگ خوب کار کردند و جاي آنها هم خالي است اما قسمت اين بود که امروز ما اينجا باشيم.

صادقيان با بيان اينکه باعث افتخارم است که اولين بار در سن 22 سالگي کانديداي کسب عنوان بهترين بازيکن فوتبال ايران مي‌شوم، گفت: برگزاري چنين مراسمي بسيار خوب است و از مسئولان تشکر مي‌کنم، در مجموع همه چيز خوب پيش مي‌رود.

مهاجم پرسپوليس يادآور شد: من از اين انتخاب‌ها خبر نداشتم و تا چند روز پيش فقط کارم را مي‌کردم اما براي يک فوتباليست باعث افتخار است که بتواند به چنين جايگاهي برسد و البته اين موضوع کارم را براي فصل آينده دشوار مي‌کند.

وي افزود: احساس خوبي دارم و اميدوارم بتوانم فصل جديد بهترين بازي‌هايم را براي پرسپوليس به نمايش بگذارم. حضور در چنين مراسمي عملکرد سال گذشته‌مان را نشان مي‌دهد و آنهايي که به ما رأي دادند لطف داشتند. در مجموع اينکه آدم‌هاي فوتبالي کمتر اشتباه مي‌کنند و خيلي نمي‌توان در رأي آنها شک و شبهه وارد کرد.

صادقيان در مورد اينکه آيا به همراهي تيم ملي در جام ملت‌هاي آسيا فکر مي‌کند يا خير، گفت: قبلا هم گفته‌ام که فقط کار خودم را مي‌کنم من وظيفه‌ام فوتبال در زمين است و سال گذشته هم همين کار را انجام دادم ولي متأسفانه به جام جهاني نرفتم. اميدوارم با بازي‌هاي خوب امسالم بتوانم در جام ملت‌هاي آسيا حضور داشته باشم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها