کد خبر: ۲۳۹۹۱۶
زمان انتشار: ۱۰:۲۴     ۱۲ مرداد ۱۳۹۳
سازمان ملل در گزارشی اعلام کرد: دست کم ۲۹۶ کودک و نوجوان فلسطینی از زمان آغاز حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه کشته شده‌اند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایسنا، خبرگزاری فرانسه خبر داد: یونیسف در گزارشی اعلام کرد: کودکان حدود ۳۰ درصد از تلفات غیرنظامیان حمله اسرائیل به نوار غزه را تشکیل می‌دهند و این آمار بر پایه تعداد تلفات تایید شده است و احتمال افزایش آن وجود دارد.

یونیسف در بیانیه‌ خود تصریح کرد: شمار تلفات کودکان طی ۴۸ ساعت گذشته احتمالا افزایش یافته است چرا که حملات اسرائیل به غزه ادامه دارد.

یونیسف با تاکید بر اینکه این آمار تاکنون تایید شده‌اند و با توجه به شرایط موجود و با توجه به تغییرات احتمالا آمار آن تغییر خواهد کرد و با تایید آمار تلفات بیشتر تغییر می‌کند.

در این بیانیه آمده است: بین هشت ژوئیه تا دوم اوت ۲۰۱۴ دست کم ۲۹۶ کودک فلسطینی کشته شده‌اند که در اثر حملات هوایی و خمپاره‌ای نیروی هوایی، دریایی و زمینی اسرائیل بوده است.

آماری که تاکنون تایید شده است نشان می‌دهد که ۱۸۷ پسر و ۱۰۹ دختر بچه تاکنون کشته شده‌اند که دست کم ۲۰۳ تن از آنان زیر ۱۲ سال بوده‌اند.

بیش از ۱۶۵۰ فلسطینی در جریان درگیری‌ها و حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه تاکنون کشته شده‌اند و مذاکرات آتش‌بس تاکنون به نتیجه‌ای نرسیده است. بیشتر کشته‌شدگان را غیرنظامیان تشکیل می‌دهند و بیش از ۸۹۰۰ تن زخمی شده‌اند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها