کد خبر: ۳۱۶۹۹۴
زمان انتشار: ۰۰:۳۲     ۰۱ خرداد ۱۳۹۴
محمدرضا داورزنی رىیس فدراسیون والیبال بازگشت اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی ایران به پروجا را شایعه می داند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از خبرآنلاین؛ در حالي که امروز خبر تلاش مدير عامل باشگاه پروجا به نقل از روزنامه گاتزتا دلو اسپرت روي خروجي سايتهاي خبري آمده بود اما رىيس فدراسيون واليبال با تكذيب اين خبر مي گويد: اصلا چنين چيزي نيست. اين خبر شايعه است. البته طبيعي است كه باشگاه ها بخواهند كواچ با آنها همكاري كند اما حالا همه فكر و ذكر او تيم ملي ايران است و مسابقاتي كه بايد در آن شركت كند.
او ادامه مي دهد:سايت ها از روي بي خبري به اين شايعات مي پردازند. ما آنقدر گرفتار مسابقات مختلف هستيم كه فرصت فكر كردن به اين مساىل را نداريم. نمي دانم در اين شرايط چرا رسانه ها دنبال اين قضايا هستند.
او خبر شاكي بودن سرمربي تيم ملي به خاطر نگرفتن قراردادش را هم رد مي كند: اصلا و ابدا چنين چيزي صحت ندارد. نه كواچ طلبكار است و نه چيزي.
كواچ قبل از اعزام تيم به فنلاند فقط بابت مساله اي كه در مراسم بدرقه پيش آمده بود ناراحت شد كه يك روز قبل از سفر تيم همه دلخوريها برطرف شد.
او از رسانه ها درخواست ديگري هم دارد:در اين روزها كه تيم ملي واليبال مسابقات ليگ جهاني را در پيش دارد به جاي دامن زدن به شايعات اجازه دهيد مردم روي بازيهاي تیم ملي تمركز كنند و حاشيه سازي نكنيد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها