کد خبر: ۳۱۷۰۵۱
زمان انتشار: ۱۳:۳۳     ۰۱ خرداد ۱۳۹۴
رئیس سازمان صدا و سیما گفت: بر اساس نظرسنجی این سازمان ۷۰ درصد مردم ایران معتقدند که آمریکا پایبند به توافق هسته‌ای نخواهد بود که همین موضوع بیانگر همراهی ملت ایران با رهبر معظم انقلاب است
به گزارش پایگاه 598 به نقل از تسنیم، دکتر سرافراز در مراسم بهره برداری از طرح های فنی و عمرانی صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی گفت: ملت ایران در خصوص پایبندی آمریکا به توافقات هسته ای با نظرات رهبر معظم انقلاب همراه است.

وی با بیان این مطلب افزود: بر اساس نظر سنجی سازمان صدا و سیما ۷۰ درصد مردم ایران معتقدند که امریکا پایبند به توافق هسته ای نخواهد بود که همین موضوع بیانگر همراهی ملت ایران با رهبر معظم انقلاب است.

وی گفت: همچنین براساس نظر سنجی صدا و سیما ۶۴ درصد مردم موافق بی طرفی صدا و سیما در پخش نشست های مربوط به مذاکرات هسته ای هستند، حدود ۷۳ درصد مردم با این موضوع که اگر مذاکرات هسته ای به توافق نرسد غنی سازی هسته ای باید در ایران ادامه یابد موافقند، ۷۰ درصد مردم موافق این هستند که در صورت عدم توافق در مذاکرات هسته ای باید واردات کشور برای مبارزه با توطئه دشمنان کاهش یابد و ۷۵ درصد مردم در این نظر سنجی گفته اند که اگر مذاکرات هسته ای به توافق نرسد علت آن زیاده خواهی آمریکاست.

رئیس سازمان صدا و سیما افزود: در مذاکرات هسته ای طرف مقابل ایران از همان ابتدا با رویکرد زیاده خواهی و تحقیر ملت کار را اغاز کرد که ایستادگی رهبر معظم انقلاب و بیانات محکم ایشان تاکنون جواب این زیاده خواهی ها را داده است .

دکتر سرافراز همچنین با اشاره به موضوع یمن گفت: عربستان در تجاوز به خاک یمن همچون اسرائیل در فلسطین عمل می کند با این تفاوت که اسرائیل با بهانه گیری رسانه ای اماکن عمومی فلسطین را بمباران می کند اما عربستان بدون دلیل به همه مواضع یمن، زیرساختها و مردم مظلومش حمله می کند که با این کار زمینه نابودی خود را فراهم خواهد کرد .

وی با اشاره به اهمیت طرح های ارتباطات زمینی افزود: دشمن می تواند همواره با اختلال در ارتباطات ماهواره ای، ارتباط ایران را با دنیا کمرنگ کند که کشور ما برای خنثی کردن این توطئه دشمنان به دنبال توسعه ارتباطات زمینی به عنوان سیگنال های ارتباطی با جهان است.

رئیس سازمان صدا و سیما موفقیتهای مرکز خراسان جنوبی در بخش های خبر ، صدا و سیما را چشمگیر دانست و اظهار امیدواری کرد: با بهره بردای از طرح های فنی و عمرانی این مرکز زمینه موفقیتهای هر چه بیشتر نیروهای پر تلاش صدا و سیمای خراسان جنوبی فراهم شود .

دکتر سر افراز مردم خراسان جنوبی را نیز دارای همت بلند، با انگیزه و پر تلاش و چابک دانست.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
ارسال نظرات
ناشناس
-
۱۴:۴۵ - ۰۲ خرداد ۱۳۹۴
۰
۰
از خودت گفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها