صفحه نخست - صفحه نخست

برنامه فراگیر پرورشی و فرهنگی مدرسه ابلاغ شد

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از ابلاغ برنامه فراگیر پرورشی و فرهنگی مدرسه، خبر داد.

۱۰۰۰ دستگاه اتوبوس برقی وارد تهران می‌شود

شهردار تهران با بیان اینکه ۱۰۰۰ دستگاه اتوبوس برقی وارد تهران می شود، گفت:تا امروز ۶۶۷ دستگاه اتوبوس و مینی بوس نوسازی شده که عمده آنها نیز اتوبوس بود.

جزئیات عرضه خودرو در سامانه یکپارچه

مدیرکل دفتر صنایع خودرو وزارت صمت با بیان اینکه سامانه یکپارچه خودرو ابزاری نظارتی برای شفاف‌سازی عرضه خودرو است، گفت: مسؤولیت تنظیم بازار خودروی کشور به شورای رقابت سپرده شده است و تلقی نادرستی است که گفته شود جریان فروش خودروسازان به سامانه سپرده شده است.

پخش فصل چهارم مستند «سفرقند» از شبکه قرآن

مجوعه مستند سفرقند یک ریلیتی شو به تهیه کنندگی امین سلمان زاده و کارگردانی علی صالحی و تولید شبکه قرآن ومعارف سیما می باشد.

فاز عملیات نفوذ اجتماعی با محوریت زنان در اغتشاشات چه بود؟

برخی از عناصر فعال در حوزه زنان داخل کشور که در راستای براندازی جمهوری اسلامی فعالیت می‌کردند، با استفاده از راهنمایی‌های عناصر خارج نشین معاند، در ایام اغتشاشات سال ۱۴۰۱ اقدامات میدانی انجام دادند که توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) تحت ضربه قرار گرفتند.

فصل چهارم سرچشمه روی آنتن می‌رود+تیزر

فصل چهارم سرچشمه، امروز ۸ مهر بعد از اذان مغرب روی آنتن شبکه یک می‌رود.

بدهی گندمکاران تا ۱۰ روز آینده پرداخت می‌شود

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس پیگیری‌های انجام شده حداکثر ظرف ۱۰ روز آینده کل بدهی دولت به گندم‌کاران پرداخت خواهد شد

وحیدی: دروس عمومی عملاً از کنکور حذف می‌شود

نائب رئیس دوم کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به اینکه شورای نگهبان مسکوت ماندن سه ساله تاثیر معدل در کنکور را رد کرد گفت: دروس عمومی عملاً از کنکور حذف می‌شود.

ایالات متحده هر روز درگیر بحران جدیدی است

دولت آمریکا هر روز با مشکلات و بحران‌های مختلفی روبرو می‌شود، این دست انداز‌ها هم برای بایدن دردسرساز شده و هم مردم آمریکا را درگیر معضلات فراروان کرده است.
جدیدترین اخبار پربازدید ها