صفحه نخست - صفحه نخست

بسته اینترنت خبرنگاران فعال می‌شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بسته ۲۰۰ گیگ بایت اینترنت رایگان برای خبرنگاران فعال می‌شود.

فناوری تلفن همراه در ایران 28 ساله شد

امروز چهارشنبه ۱۹ مرداد 1401، فناوری تلفن همراه در کشور 28 ساله شد.

انتخاب رشته ویژه برای مدال‌آوران المپیادی و استعدادهای درخشان در طرح قطب‌نمای آکادمی همراه اول

طرح انتخاب رشته «قطب‌نما» ویژه مدال‌آوران المپیادی کشور، به همت آکادمی همراه اول و متفاوت با انتخاب رشته‌های رایج در تابستان ۱۴۰۱ در حال برگزاری است.

دولت ژاپن استعفا کرد

«فومیو کشیدا » نخست وزیر ژاپن امروز (چهارشنبه) درپی کاهش محبوبیت دولت، کابینه و فهرست اجرایی حزب خود را برای بدست آوردن حمایت مردمی تغییر داد.

محسن رضایی از بیمارستان ترخیص شد

محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور که به دلیل کسالت در یکی از بیمارستان های قزوین بستری شده بود، صبح امروز چهارشنبه از بیمارستان ترخیص شد.
در جمع خبرنگاران و مدیران معاونت سیاسی صدا و سیما؛

مخبر: خبرنگاران و اهالی رسانه فرماندهان و سرداران لشکر جهاد تبیین هستند

معاون اول رییس جمهور با اشاره به رشادت ها جانفشانی‌های فعالان عرصه خبر، تصویر و رسانه به ویژه در هشت سال دفاع مقدس و جبهه های جنگ تحمیلی افزود: خبرنگاران و اهالی رسانه، شجاع ترین، مقید ترین و دلسوز ترین اقشار در تمام حوادث و جریان ها و رویداد ها به ویژه پس از پیروزی انقلاب اسلامی هستند.

رد شایعه از دست رفتن بازارهای گازی ایران

در حالی برخی گزارش‌ها ادعای از دست رفتن بازارهای گاز ایران بعد از جنگ روسیه و اوکراین را مطرح می‌کنند که دولت سیزدهم با تکیه بر دیپلماسی فعال انرژی، علاوه بر افزایش ۲ درصدی صادرات گاز، به دنبال بازارهای جدید است.
مسئول سازمان بسیج عشایری اعلام کرد؛

آغاز رزمایش گروه‌های جهادی تخصصی در مناطق عشایری

احمد سعیدی گفت: رزمایش تابستانی خدمات رسانی به مناطق عشایری با شعار محوری "خدمت بی منت در کنار عشایر" و با رمز "یا ابا عبدالله الحسین (ع)" در سراسر کشور آغاز شد.
در دیدار اعضای خانه مطبوعات؛

مدیرکل تامین اجتماعی قم: خبرنگاری جزو مشاغل سخت و زیان آور است

مدیرکل تامین اجتماعی قم در دیدار با برخی اعضای خانه مطبوعات استان به سوالاتی درباره مزایای سخت و زیان آوری شغل خبرنگاری پاسخ داد و تصریح کرد: طبق قانون، خبرنگاری جزو مشاغل سخت و زیان آور است و این موضوع شامل خبرنگارانی می شود که کارفرمای مشخص دارند و مشمول قانون کار هستند و هر سال خدمت برای آنها یک و نیم سال محاسبه و در زمان بازنشستگی ملاک عمل برای پرداخت مستمری خواهد بود.

عفو بین‌الملل: اسرائیل یک سیستم آپارتاید بی‌رحم را بر فلسطینی‌ها تحمیل کرده است

سازمان عفو بین‌الملل سه‌شنبه شب در واکنش به حملات اخیر رژیم صهیونیستی به مناطق مسکونی نوار غزه و به شهادت رساندن غیرنظامیان از جمله چندین کودک، اعلام کرد که اسرائیل یک سیستم آپارتاید بی‌رحم را تحمیل کرده که تمام فلسطینی‌ها را در تنگنا قرار داده است.
جدیدترین اخبار پربازدید ها