کد خبر: ۳۱۷۰۸۱
زمان انتشار: ۰۰:۰۴     ۰۲ خرداد ۱۳۹۴
وقتی آنها برای علاقمندان به فوتبال چنین مسائلی را عنوان می‌کنند کاملا مشخص است که به تماشاگران خود پیام می‌دهند که علیه ما مثلا شعار داده شده و شما هم آگاه باشید. آنها به طور غیر مستقیم در حال پیام دادن به تماشاگران عربستانی هستند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از باشگاه پرسپولیس، محمدحسین نژادفلاح  در واکنش به بیانیه فدراسیون فوتبال عربستان مبنی بر بروز مشکلاتی برای کاروان الهلال در فرودگاه و استادیوم و میزبانی نامطلوب ایرانی‌ها گفت: متعجبم که فدراسیون فوتبال عربستان چرا و چگونه به همین راحتی حقایق را تحریف کرده و مسائل را کاملا وارونه جلوه می‌دهد. فرافکنی آنها در حالی که ما میزبانی بسیار خوبی از الهلالی‌ها داشتیم واقعا عجیب است.

وی افزود: بنده ظهر روز بازی، در هتل محل اقامت الهلال از مدیران این باشگاه عربستانی درباره چگونگی ورودشان به خاک ایران و اقدامات اداری انجام شده در فرودگاه و همچنین اسکان در هتل و تمرین در استادیوم آزادی و همچنین جو موجود در کنفرانس خبری قبل از بازی، سوالاتی پرسیدم و آنها به صراحت عنوان کردند که در فرودگاه هیچ مشکلی وجود نداشته و در اسرع وقت امورات فرودگاه و تشریفات قانونی انجام شد. همچنین از وضعیت هتل ابراز رضایت کامل کرده و می‌گفتند همه چیز فوق‌العاده است. آنها از ما تشکر کردند و ما نیز ابراز امیدواری کردیم که باشگاه الهلال پس از ورود کاروان پرسپولیس به ریاض، میزبانی شایسته‌ای داشته باشد.

 نژادفلاح در ادامه خاطرنشان کرد: دبیر باشگاه الهلال و مدیر اجرایی‌شان تاکید کردند، باشگاه الهلال سعی خواهد کرد میزبانی شایسته باشگاه پرسپولیس را جبران کند و میزبانی در شأن فوتبال ایران و عربستان و دو باشگاه الهلال و پرسپولیس از تیم پرسپولیس در بازی برگشت خواهند داشت.

نژادفلاح تصریح کرد: بین دو نیمه بازی پرسپولیس و الهلال و در حضور سفیر عربستان از مدیر ارشد باشگاه الهلال پرسیدم، جو ورزشگاه چطور است که ایشان عنوان می‌کردند بسیار خوب و جالب است. همه مسائلی که عنوان می‌کنم مکالماتی است که بین ما و مسوولان الهلال در حضور دیگر مسوولان دو باشگاه و سفیر عربستان در ایران رد و بدل شده است. بعد از بازی هم با یکدیگر گپ و گفتی داشتیم و او عنوان کرد؛ تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا میزبان خوبی برای پرسپولیس باشیم.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس، در ادامه گفت: با توجه به ورود دیرتر از مقرر کاروان الهلال به تهران، ساعت کنفرانس خبری سرمربی الهلال را با هماهنگی سازمان لیگ تغییر دادیم تا جریمه‌ای متوجه باشگاه الهلال عربستان نشود. در حالی که قانونا باشگاه میزبان یک تعداد خاص و مشخص می‌تواند روادید صادر کند و ما نزدیک به دو برابر تعدادی که AFC در نظر گرفته برای الهلال روادید صادر کردیم تا آنها نفراتی را که می‌خواهند به تهران بیاورند را آورده و مشکلی از این بابت نداشته باشند. علاوه بر تسهیل در ورود به خاک ایران و رفتار خوب هواداران ایرانی در ورزشگاه، چنین کارهایی را نیز برای کاروان الهلال کرده و حسن نیت خود را نشان دادیم. اگر ساعت کنفرانس خبری را عوض نمی‌کردیم باشگاه الهلال جریمه می‌شد و اگر روادید تعدادی از نفرات مد نظر آنها را صادر نمی‌کردیم طبق قوانین هیچ مشکلی متوجه باشگاه پرسپولیس نمی‌شد. حالا آنها مسائلی را عنوان می‌کنند که به هیچ عنوان صحت نداشته و برای ما واقعا تعجب‌آور است. بهتر است مسوولان فدراسیون فوتبال عربستان در اینباره از مدیران باشگاه الهلال و سفیر عربستان در ایران سوالی کرده تا حقایق را همانطور که هست بدانند.

نژادفلاح در پاسخ به این سوال که فکر نمی‌کنید اطلاعیه فدراسیون فوتبال عربستان تحریک آمیز و هدفمند است، اظهارداشت: وقتی آنها برای علاقمندان به فوتبال چنین مسائلی را عنوان می‌کنند کاملا مشخص است که به تماشاگران خود پیام می‌دهند که علیه ما مثلا شعار داده شده و شما هم آگاه باشید. آنها به طور غیر مستقیم در حال پیام دادن به تماشاگران عربستانی هستند. به اعتقاد بنده آنها به دنبال جنگ روانی و همچنین تلاش برای حضور هر چه بیشتر تماشاگرانشان در بازی برگشت دارند. آنها می‌خواهند هوادارانشان را تحریک کنند تا به استادیوم بیایند اما این راه خوبی نیست. بیانیه‌ها و اطلاعیه‌های باشگاه پرسپولیس و مصاحبه‌های بنده به عنوان مدیریت باشگاه در سایت باشگاه و همچنین خبرگزاری‌های ایرانی موجود است. ما هواداران خود را دعوت کردیم که به استادیوم بیایند و از تیم محبوبشان حمایت کنند و حتی در تمامی اطلاعیه‌ها روی دو نکته مهم تاکید داشتیم. یکی حمایت تا دقیقه 90 که تاثیرش را با گلزنی در دقایق واپسین بازی دیدیم و دیگر نکته‌ای که روی آن تاکید داشتیم این بود که کاری با تیم حریف نداشته باشند و فقط تیم محبوب خودشان را تشویق کرده و کاری کنند که داور بازی بدون فشار جانبی کارش را انجام دهد.

نژادفلاح گفت: در قبال میزبانی شایسته‌ای که پرسپولیس از النصر و الهلال داشته، واقعا از بیان چنین مسائلی تعجب می‌کنیم و آن را غیر منصفانه و به نوعی هدفمند می‌دانیم. امیدوارم آنها بزنند که فوتبال برد و باخت دارد و با بیان مسائل غیرواقع ره به جایی نمی‌برند و ناظران AFC نیز گواه مدعای ما هستند و همه چیز را دیده و گزارش می‌کنند.

نژادفلاح در پایان درباره سفر تیم پرسپولیس به ریاض و همچنین رفع مشکل خروجی سه بازیکن پرسپولیس گفت: رایزنی‌های خود را ادامه داده و برای اینکه بازیکنان خسته نشوند به دنبال تهیه پرواز چارتر هستیم که انشاا... روز شنبه این موضوع نهایی خواهد شد و امیدوارم برای گرفتن چارتر با مشکلی مواجه نشویم. همچنین در پی مذاکراتی که با شام‌بیاتی مدیر کل مالیاتی شمیرانات داشته‌ام رایزنی‌ها و توافقات خوبی شده و انشاا... روز شنبه اقدامات نهایی برای رفع مشکل خروجی سه بازیکن پرسپولیس انجام خواهد شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها