کد خبر: ۳۱۷۲۵۱
زمان انتشار: ۱۴:۳۵     ۰۲ خرداد ۱۳۹۴
مشاور سازمان خصوصی‌سازی از معرفی برنده مزایده سرخابی‌ها تا فردا خبر داد و گفت: گزارش اهلیت متقاضیان سرخابی روی میز هیأت واگذاری قرار دارد و در حال رایزنی برای برگزاری جلسه هستیم.


به گزارش پایگاه 598 ، سیدجعفر سبحانی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به موضوع بررسی اهلیت متقاضیان مزایده دو باشگاه سرخابی‌ها اظهار داشت:‌در حال تهیه گزارش برای هیات سه نفره وزرای اقتصاد، ورزش و دادگستری هستیم تا بتوان در این جلسه برنده مزایده سرخابی‌ها جمع‌بندی شود.

مشاور سازمان خصوصی‌سازی با بیان اینکه هنوز زمان جلسه هیات واگذاری قطعی نشده است، تصریح کرد: احتمال دارد تا عصر امروز جلسه برگزار شود اما قطعا نتیجه برنده مزایده دو باشگاه استقلال پرسپولیس تا فردا مشخص خواهد شد.

وی در مورد معیارهای اهلیت متقاضیان مزایده گفت: بر اساس آنچه در آگهی‌ها منتشر شده متقاضیان نباید به سیستم بانکی بدهکار بوده و پرونده قضایی موثر و مسایل امنیتی نداشته باشند.

سبحانی افزود: اکنون گزارش مربوط به وضعیت اهلیت این متقاضیان در حال بررسی است و نتایج استعلام‌ها در جلسه هیات واگذاری ارزیابی شود.

به گزارش فارس شرکت استیل آذین بیشترین مبلغ پیشنهادی را برای پرسپولیس پیشنهاد داده و شرکت سرمایه گذاری سمند تنها خریدار استقلال است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها