کد خبر: ۳۱۷۵۴۳
زمان انتشار: ۰۹:۱۴     ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
نمایندە مردم کردستان در مجلس:
نمایندە مردم سنندج، دیواندرە و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: سفر جهانگیری به کردستان هیچ دستاوردی نخواهد داشت.

به گزارش پایگاه 598، وب سایت رسمی سیداحسن علوی در اعتراض شدید بە سفر معاون اول رئیس‌جمهور بە کردستان اظهار کرده است: جای تاسف است کە مسئولین برای افتتاح نانوایی بە کردستان می‌آیند.

وی تصریح کرد: باید قبل از انجام این سفر با نمایندگان کردستان مشورت صورت می‌گرفت تا جلسەای در راستای تبیین مشکلات استان با معاون اول برگزار می‌شد.

نمایندە مردم سنندج، دیواندرە و کامیاران در مجلس شورای اسلامی افزود: اما یکروز قبل از سفر بە نمایندگان اطلاع دادە شد کە معاون اول آقای روحانی برای افتتاح یک واحد نان صنعتی، بستنی‌سازی و گاوداری بە کردستان می‌آید.

علوی با بیان اینکه در استان‌های دیگر هر روزه از این واحدهای کوچک صنعتی افتتاح می‌شود و امری عادی است گفت: هیچ نیازی بە حضور معاون اول رئیس‌جمهور نیست.

وی اظهار کرد: متاسفانه مسئولین ارشد کشوری بە جای اینکە به منظور افتتاح طرح‌های کلان یا کلنگ‌زنی پروژەهای مهم بە استان مرزی کردستان سفر کنند، بدون مشورت نمایندگان برای بهرەبرداری از یک واحد نان صنعتی دعوت شدەاند.

نمایندە مردم سنندج، دیواندرە و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه سفر معاون اول رئیس جمهور به کردستان بیشتر جنبه تشریفاتی داشته و هیچ دستاوردی برای کردستان ندارد، اظهار داشت: در اعتراض بە اهداف این سفر معاون اول رئیس‌جمهور را همراهی نخواهم کرد.


اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۴
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
ارسال نظرات
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۴۷ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
۰
۰
دنبال رای برای انتخابات مجلسه!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
محمد سروش هرسینی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۳۷ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
۰
۰
....عجب....مشگل بیکاری غرب کشورورفاه عمومی مردم این خطه از میهن عزیز ما فقط همینها ست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
ایران
UNITED STATES
۰۰:۰۸ - ۰۵ خرداد ۱۳۹۴
۰
۰
دولت تدبیر امید دیگه حرص نخور درست میشه .................. بعد چند سال خدا میدونه . روحانی مچکریم
پاسخ
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۲۷ - ۰۵ خرداد ۱۳۹۴
۰
۰
همین معاون اول در اسفند93برای افتتاح یک پل روگذر به تبریزآمده بود.روز قبل از آمدن ایشان بنده نزدیک30دقیقه در ترافیک همان پل معتل شدم در حالی که همان پل آماده بود ولی بسته بودند نه پل را فقط بلکه راهبندان شدیدایجاد کرده بودند .
پل تقاطع گلکار در چایکنار تبریز
ایشان علاقه وافر برافتتاح دارد
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها