کد خبر: ۳۱۷۵۹۲
زمان انتشار: ۱۰:۵۲     ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
«بیایید برای باور رفتنش امروز را دست نگه داریم؛ بیاید امروز را باور نکنیم که مهران دوستی رفته‌، اصلا امروز آمده‌ایم به پاس سال‌های حضورش در رادیو از او تقدیر کنیم. امروز خودش است، فقط کمی مانند قبل بی‌قرار‌تر است و دیگر قلبش درد نمی‌کند و مانند قبل نمی‌خندد.»
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایسنا‌، پیکر بی‌جان مهران دوستی صدای ماندگار سال‌های دفاع مقدس و گوینده پیشکسوت رادیو صبح دوشنبه (چهارم خرداد ماه ) از مقابل مسجد بلال صداوسیما بر رری دوش اهالی رادیو تشییع و به سمت خانه ابدی بدرقه شد.

ابتدای این مراسم با سخنان محمد رحمان نظام اسلامی آغاز شد.

وی گفت: دوستی بااحساس جایی نوشته بود‌، بهار هر چه را که من دوست داشتم از من گرفت‌، راست می‌گفت این فصل دم‌دمی عجب فصل عجیبی است. این فصل و این خرداد پرحادثه انگار باید من و شما را مبهوت خود کند و امسال هم آمده است مهران دوستی را با خود ببرد.

او در حالی که اشک در چشمانش حلقه زده بود، گفت: دلم می‌خواست مهران الان گویندگی کند. بهار می‌نگری! رضا صفدری را برده‌ای‌، فرامرز کیان را برده‌ای‌، افسانه خیرخواه را برده‌ای‌.

این گوینده و مجری و مدیر رادیو همچنین با اشاره به همکاری‌اش با مهران دوستی که به سال‌های قبل و دوران دفاع مقدس برمی‌گردد، گفت: روزی روزگاری رادیو بود و جبهه و روزهایی که صدای پر طنین مهران دوستی صدای فتح و ظفر را به گوش مردم می‌رساند. او دل به ایران سپرده بود، دل بر گل سپرده‌های شهیدش، سپرده بود، او هم قطار رزمندگان و هم سنگران دوران دفاع مقدس بود. مهران رادیو را برگزید و آن سال هم رادیو او را انتخاب کرد.

نظام اسلامی سپس گفت: لبخند همیشه بر دل و جانش را به یاد دارم. روحش شاد باشد.

نظام اسلامی گفت: عاشقانه می‌گویم مهران همیشه نام یا حسین (ع)‌ را زمزمه می‌کرد. او همسنگر شهیدانی بود که نام سالار شهیدان امام حسین (ع) را بر لب داشتند. در سال‌های دفاع مقدس مهران با ذکر یا حسین (ع) مأنوس بود.

نظام اسلامی در پایان ضمن تسلیت به خانواده مهران دوستی و اهالی رادیو گفت: ما آمده‌ایم تا در کنار غمی که بر دل مادر این عزیز نشسته است‌، همراهش باشیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها