کد خبر: ۳۱۷۶۲۳
زمان انتشار: ۱۲:۲۶     ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
کارشکنی‌ مسئولان عربستانی در ورود کاروان پرسپولیس به ریاض با انگشت‌نگاری و معطلی در فرودگاه ادامه پیدا کرد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، تیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته برای انجام بازی برگشت مقابل الهلال عربستان به شهر ریاض سفر کرد. سرخ‌پوشان فردا شب از ساعت 22 و 30 دقیقه به مصاف حریف عربستان خود می‌روند. بازی رفت با پیروزی یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.

* کارشکنی حریف عربستانی از ایران آغاز شد و پرواز پرسپولیس به سمت این کشور با تاخیری 5 ساعته انجام شد. این کارشکنی در عربستان هم ادامه پیدا کرد. برای 40 مسافر پرواز اختصاصی سرخ‌پوشان جهت خروج از فرودگاه فقط یک گیت درنظر گرفتند که همین امر منجر به معطلی 3 ساعت 30 دقیقه‌ای سرخپوشان شد. هرچند لحظه یک بار یک گیت دیگر این کار ها را انجام میداد اما اغلب امور خروج پرسپولیسی‌ها از یک گیت انجام شد.

* از سفارت ایران در عربستان هیچ‌ فردی به فرودگاه نیامد. تنها یکی از اعضای سفارت در تماسی تلفنی با محمدحسین نژادفلاح قائم مقام پرسپولیس صحبت کرد.

نژادفلاح گلایه خود را به خاطر عدم حضور هیچ مسئول یا نمایندهای از سفارت در فرودگاه ریاض اعلام کرد و به این فرد ‌گفت که بهتر بود فردی از سفارت برای رتق و فتق امور پرسپولیس به فرودگاه می‌آمد. از باشگاه الهلال فردی به نام فهد در فرودگاه حاضر شد و سعی می‌کرد کارهای پرسپولیس را انجام دهد.

* کارشکنی عربستانی‌ها آنقدر زیاد بود که چند بار نژادفلاح به این مسئله اعتراض کرد. ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا هم در فرودگاه نقش نظارت را برعهده داشت و نسبت به اتفاقاتی که می‌افتاد اعلام می‌کرد که تمام مسائل را گزارش می‌دهد.

* بازیکنان پرسپولیس از خستگی روی صندلی‌های فرودگاه مشغول استراحت شدند.

* تمامی افرادی که همراه کاروان پرسپولیس بودند مورد انگشت‌نگاری  قرار گرفتند و از چهره‌های آنها عکس گرفتند.

* پرواز عربستان به صورت چارتر بود و هواپیما در این کشور می‌ماند. به همین خاطر خدمه مرد حاضر در هواپیما از قائم مقام پرسپولیس خواهان بلیت بازی بودند تا دیدار این تیم را در عربستان مشاهده کنند.

* زمانیکه کار خروجی برانکو ایوانکوویچ و چند بازیکن پرسپولیس حل شد نژادفلاح از آنها خواست که به هتل بروند اما برانکو اعلام کرد وقتی مشکل کل تیم حل شد همه با هم راهی فرودگاه می‌شوند.

* هواداران النصر و الهلال در شهر ریاض با یکدیگر کری زیادی دارند. یکی از اعضای فرودگاه به برانکو اعلام کرد که فردا بازی 3 گل دارد که سرمربی پرسپولیس در پاسخ به او گفت ما سه گل نخواهیم خورد که آن فرد در جواب برانکو اعلام کرد من طرفدار النصر عربستان هستم و منظورم این است که شما 3 گل می‌زنید. این فرد فیلمی از خود که در حال غواصی و برفراز کردن پرچم النصر بود را به برانکو نشان داد.

* با توجه به اتفاقات بازی با النصر عربستان خیلی‌ها فکر می‌کردند که با مهدی طارمی برخورد بدی شود و حتی موقعی که می‌خواستند از او انگشت نگاری کنند بازیکنان با وی شوخی می کردند اما برخورد بدی با این بازیکن نشد. طارمی هم به شوخی می‌گفت مسئولان فرودگاه زیاد اهل فوتبال نیستند و در ورزشگاه شاید برخورد بدی با من صورت بگیرد.

* در پرواز پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ دیدار الهلال عربستان و النصر را نگاه و آنالیز می‌کرد.نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها