کد خبر: ۳۱۸۱۴۹
زمان انتشار: ۰۹:۰۴     ۰۷ خرداد ۱۳۹۴
فرمانده سپاه قدس گیلان مبارزه با داعش و تروریست‌ها در عراق و سوریه را در راستای منافع نظام اسلامی عنوان کرد و گفت: داعش جرأت وارد شدن به خاک ایران را ندارد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از خبرگزاری فارس از صومعه‌سرا، سردار محمد عبدالله‌پور ‌چهارشنبه شب در مراسم وداع با پیکر سه شهید گمنام در این شهرستان اظهار کرد: پیروی از شهدا موجب می‌شود در آخرت خجالت‌زده نشویم.

وی به پیکر شهدای گمنام در صومعه‌سرا اشاره کرد و افزود: ماموریت شهدا با اتمام دفاع مقدس به پایان نرسیده و زمام امور به دست شهیدان است.

عبدالله‌پور با تاکید بر مطالعه زندگینامه شهدا، بیان کرد: برخی از شهدا حتی ساعت شهادت خود را می‌دانستند و انسان با نوع رفتار آنها متوجه می‌شد شهید می‌شوند.

فرمانده سپاه قدس گیلان زیارت ائمه (ع) را آرزوی شهدا خواند و تصریح کرد: شهدا مطیع امام (ره) بودند و اخلاص داشتند و پس از شهادت ملکوتی شدند.

وی با بیان اینکه اگر خلاف آرمان و اهداف شهدا عمل کنیم با شکست مواجه می‌شویم، خاطرنشان کرد: شهدا فداکاری کردند تا احکام اسلام در جامعه اجرایی شود.

عبدالله‌پور بر ادامه راه شهدا توسط مسئولان و مردم تاکید کرد و گفت: اطاعت درست از امام (ره) و مقام معظم رهبری ادامه راه شهدا است.

فرمانده سپاه قدس گیلان به رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه از آمریکا نباید ترسید و با ظالمان جنگید، اشاره کرد و یادآور شد: کمک به مردم کشورهای عراق، سوریه، یمن و لبنان طبق دستور قرآن است ضمن اینکه امام (ره) بارها بر دفاع از مستضعفان تاکید کرد.

وی حمایت از مستضعفان را وظیفه شرعی و انسانی دانست و اظهار کرد: امروز داعش برای ایجاد هراس در مردم سوریه از اره برقی و زنده آتش زدن انسان‌ها استفاده می‌کند.

عبدالله‌پور مبارزه با داعش و تروریست‌ها در عراق و سوریه را در راستای منافع نظام اسلامی عنوان کرد و افزود: داعش جرأت وارد شدن به خاک ایران را ندارد.

فرمانده سپاه قدس گیلان دشمن‌شناسی و موقعیت‌شناسی را مهم‌ترین خواسته شهدا از جامعه خواند و بیان کرد: در شرایط کنونی باید وظیفه خود را تشخیص دهیم.

وی به حضور پیکر سه شهید گمنام در صومعه‌سرا اشاره کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم با انجام وظیفه و ادای دین شرمنده شهدا و امام راحل نشویم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها