کد خبر: ۳۱۸۲۰۸
زمان انتشار: ۱۱:۵۷     ۰۷ خرداد ۱۳۹۴
تغییر و تحولات شاخص‌کل بورس در هفته اول خردادماه امسال اگرچه تند و تیز نبود و افت و خیزهای اندکی را بازار تجربه کرد، اما در این مدت در جریان معاملات فقط یک روز دماسنج بازار سرمایه سبز رنگ بود. بررسی روند معاملات بازار سرمایه در هفته اول خردادماه ۱۳۹۴ حکایت از آن دارد که فقط یک روز دماسنج بورس سبزرنگ بوده است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از خبرآنلاین، تغییر و تحولات شاخص‌کل بورس در هفته اول خردادماه امسال اگرچه تند و تیز نبود و افت و خیزهای اندکی را بازار تجربه کرد، اما در این مدت در جریان معاملات فقط یک روز دماسنج بازار سرمایه سبز رنگ بوده و بقیه روزها شاهد نزول شاخص‌کل بورس بوده‌ایم.

بر این اساس، در حالی بورس در اولین روز کاری خردادماه امسال (دوم خردادماه)، کار خود را با شاخص ۶۳ هزار و ۷۰۳ واحد شروع کرد، اما در همان روز شاخص ۲۰۷ واحد سقوط کرده و در رقم ۶۳ هزار و ۴۲۷ واحد ایستاد.

در روزهای بعد نیز سقوط قیمت‌ها در بازار سرمایه ادامه داشت؛ اگرچه در روز چهارم خردادماه شاخص‌کل ۱۳۳ واحد رشد پیدا کرد و به عدد ۶۳ هزار و ۴۹۶ واحد رسید. اما فقط در همین یک روز دماسنج بازار سرمایه مثبت بود و در روزهای بعد دوباره دماسنج بورس رنگ قرمز به خود گرفت.

در نهایت در آخرین دادوستدهای هفته اول خردادماه امسال، شاخص کل بورس تا عدد ۶۳ هزار و ۴۰۲ واحد کاهش یافت. به این ترتیب، ارزش کل بازار به رقمی معادل ۲۸۰ هزار و ۵۷۸ میلیارد تومان رسید.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها