کد خبر: ۳۱۸۴۲۲
زمان انتشار: ۱۲:۳۴     ۰۹ خرداد ۱۳۹۴
همزمان با آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان مشترک صندوق بازنشستگی کشوری، بازنشستگان می توانند وام ضروری به مبلغ دو میلیون تومان دریافت کنند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از صندوق بازنشستگی کشوری، بازنشستگان و موظفین مشترک صندوق بازنشستگی کشوری می توانند تا 16 خرداد ماه و با توجه به شرایط و ضوابط زیر، فرم درخواست وام ضروری را از طریق مراجعه سایت به cspf.ir تکمیل کرده و ثبت نام کنند.

پس از پایان مهلت ثبت نام، در صورت تصویب وام، مبلغ به حساب متقاضی، نزد بانک صادرات ایران واریز و با پیام کوتاه به اطلاع خواهد رسید.

همچنین مبلغ وام 20 میلیون ریالی فقط به حساب متقاضی در بانک صادراتی که حقوق بازنشستگی دریافت می کند و در سیستم احکام درج شده واریز خواهد شد و پرداخت اقساط وام 36 ماهه و با کارمزد سالیانه چهار درصد است.

فقط یکی از وراث وظیفه بگیر با توافق سایر وراث می تواند از وام استفاده کند و در هنگام دریافت وام، ارایه موافقت کتبی از سایر وراث مذکور از سوری وارث توافقی ضروری است.

همچنین ارایه اصل حکم سرپرستی صادره توسط دادگستری جمهوری اسلامی ایران از سوی وراث صغیر و محجور در هنگام دریافت وام ضروری است.

چنانچه تعداد متقاضیان (در شرایط برابر) افزون بر میزان مقرر باشد، در این صورت از طریق قرعه کشی، برندگان انتخاب خواهند شد و تسویه حساب قبل از پایان اقساط وام ضروری دریافتی، مشمول مقررات مالی بانک خواهد بود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها