اقتصادی - عمومی

یارانه نقدی یا سیاست ارز ترجیحی؛ کدام یک به نفع فقرا است؟

یک عضو اتاق بازرگانی معتقد است می‌توان با ارائه یارانه نقدی به اقشار کم برخوردار جامعه، قدرت خرید این افراد را بالا برد و از تبعات احتمالی اقتصادی و اجتماعی حذف ارز ۴۲۰۰ جلوگیری کرد.

خبر خوب وزیر اقتصاد برای تولیدکنندگان ایرانی

سیداحسان خاندوزی، وزیر اقتصاد طی توییتی نوشت: ‏با همکاری وزارت اقتصاد، معضل چندساله انتقال کامل داده‌های ‎سامانه‌ ‎گمرک و سامانه جامع تجارت در مسیر حل‌وفصل فوری قرار گرفت. از امروز بخشی از مصوبات روی زمین مانده اجرایی شد. در ماه‌های بعد، کاهش ‎قاچاق به کمک ‎تولیدکنندگان ایرانی خواهد آمد.

آمادگی کامل برای صادرات واکسن کرونای رازی داریم

وزیر جهادکشاورزی گفت: با اشاره به این که تا شهریور سال آینده تا ۹۰ میلیون دُز واکسن به وزارت بهداشت تحویل می دهیم، افزود: پس از تامین نیاز داخلی برای صادرات هم آمادگی کامل وجود دارد.

۱.۵ میلیون تن کالا در آستانه خروج از گمرکات کشور

وزیر امور اقتصادی و دارایی از سرعت گرفتن ترخیص کالاهای اساسی و ضروری کشور خبر داد و گفت: ۱.۵ میلیون تن کالای اساسی در آستانۀ خروج از گمرکات کشور است.

زنگ خطر مصرف گاز به صدا درآمد

مرکز دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد: براساس نماگرهایی که تولید و مصرف گاز را نشان می دهند، مصرف گاز از تولید آن بیشتر شده است.

برخورد با نجومی بگیران در راستای شعارهای رئیسی بود

مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر گفت: حدودا از دو ماه پیش که این مسئولیت را پذیرفتم مقابله با پدیده زشت دریافت های نجومی را در مجموعه خودم آغاز کردم و مطمئن بودم این کار مورد تایید رئیس جمهور قرار گرفت.

بورس بدترین بازار آبان ماه لقب گرفت

بورس در ماه‌های گذشته روند نوسانی داشته است. این مساله در آبان‌ماه نیز تکرار شده و این بازار را در کنار سایر بازارهای رقیب به عنوان بدترین بازار لقب داده است.

ترخیص کالاهای اساسی سرعت می‌گیرد/ ۱.۵ میلیون تن کالا در آستانه خروج از گمرکات کشور

وزیر امور اقتصادی و دارایی از سرعت گرفتن ترخیص کالاهای اساسی و ضروری کشور خبر داد و گفت: ۱.۵ میلیون تن کالای اساسی در آستانۀ خروج از گمرکات کشور است.

جلسه زاکانی و معاونان شهردار تهران با رئیس جمهور

امروز جلسه رئیس جمهور با شهردار تهران و معاونانش برگزار شد.

نتایج قرعه کشی پیش فروش محصولات سایپا اعلام شد + لیست برندگان

اسامی برندگان قرعه کشی پیش فروش محصولات سایپا امروز ، پنجشنبه چهارم آذرماه اعلام شد.
جدیدترین اخبار پربازدید ها