کد خبر: ۳۱۸۶۰۶
زمان انتشار: ۱۲:۰۵     ۱۰ خرداد ۱۳۹۴
نماینده مردم مشهد با تاکید بر اینکه تیم مذاکره کننده می تواند از اهرم‌هایی چون تجمعات مردمی در راستای پیش برد اهداف خود در مذاکرات استفاده کند، اظهار داشت: به رخ کشیدن این پشتوانه مستحکم مردمی در راستای حمایت از منافع و حقوق ملی مردم کشورمان است و هیچ تناقضی با اهداف تیم مذاکره کننده ندارد.
به گزارش پایگاه 598 ، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نمایندهٔ مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مشرق به بیان اهداف تجمع های مردمی تحت عنوان "اجازه نمی دهیم" پرداخت.

وی با بیان اینکه صدور مجوز برای تجمع های مردمی "اجازه نمی دهیم" با ممانعت برخی مسوولین دولتی و استانداران مواجه شده است، گفت: تجمع های مردمی "اجازه نمی‌دهیم" هیچ گونه مخالفتی با انجام مذاکره و حتی هیچ مخالفتی با اعضای محترم تیم مذاکره کننده ندارد.

قاضی‌زاده با اشاره به تجمع اقشار مختلف مردم مشهد درعصر روز پنجشنبه با بیان اینکه اطلاع رسانی این تجمع ظرف مدت بسیار کوتاهی از طریق بروشور و تراکت انجام شد، اظهار داشت: به دلیل ضعف اطلاع رسانی انتظار چنین استقبال باشکوهی نمی رفت ولی دیدیم که جمعیتی بالغ بر 30 هزارنفر در این تجمع مردمی شرکت کردند.

نماینده مردم مشهد با بیان اینکه تجمع "اجازه نمی دهیم" حامل پیامی روشن برای آمریکایی‌ها است، اظهار داشت: مردم با حضور در چنین تجمعاتی به آمریکایی‌ها می‌گویند که فکر نکنید با تحت فشار در آوردن دولت و تیم مذاکره کننده می توانید استقلال مردمی ما را زیر سوال ببرید.

قاضی زاده با تاکید بر اینکه تیم مذاکره کننده می تواند از اهرم‌هایی چون تجمعات مردمی در راستای پیش برد اهداف خود در مذاکرات استفاده کند، اظهار داشت: به رخ کشیدن این پشتوانه مستحکم مردمی در راستای حمایت از منافع و حقوق ملی مردم کشورمان است و هیچ تناقضی با اهداف تیم مذاکره کننده ندارد.

نماینده مردم مشهد با بیان اینکه متاسفانه ما شاهد این هستیم که دولتمردان نه تنها اعتقادی به استفاده از اهرم های مردمی ندارند بلکه حتی انگشت اتهام را به سمت آنها نشانه می گیرند، گفت: تیم مذاکره کننده به عنوان اولین خاکریز ما باید از اهرم های مردمی همچون تجمعات "اجازه نمی دهیم" حمایت کند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها