کد خبر: ۳۱۸۶۱۲
زمان انتشار: ۱۲:۱۰     ۱۰ خرداد ۱۳۹۴
کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه روند افزایش دما تا اواسط هفته جاری در کشور حاکم است، گفت: سواحل کشور امروز گرم و شرجی می‌شود.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس ، کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه تهران بین ۱۵ تا ۶۰ درصد رطوبت هوا دارد، گفت: امروز دوباره پایتخت‌نشینان شاهد پدیده گرد و غبار هستند و احتمال بارندگی تا ظهر امروز در این استان وجود دارد.

فریبا گودرزی در تشریح آخرین وضعیت آب و هوای کشور گفت: طی 3 روز آینده در بعد از ظهرها شمال غرب، غرب، دامنه جنوبی البرز، دامنه مرکزی زاگرس، مرکز و سواحل دریای خزر شاهد رگبار باران به همراه وزش باد و رعد و برق خواهد بود.

وی افزود: امشب در شمال شرق کشور و خراسان شمالی و خراسان رضوی بارش پراکنده رخ خواهد داد. همچنین در دامنه جنوبی البرز، مرکز کشور و شمال غرب کشور وزش باد به همراه گرد و خاک خواهیم داشت که باعث کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه روند افزایش دما تا اواسط هفته جاری در کشور حاکم است، گفت: سواحل کشور امروز گرم و شرجی می‌شود.

گودرزی ادامه داد: آسمان تهران نیز به تدریج افزایش ابر خواهد داشت و بارش‌های پراکنده تا ظهر در این استان اتفاق می‌افتد. همچنین در پاره‌ای از نقاط تهران بروز پدیده گرد و خاک را داریم. این در حالی است که این استان بین 15 تا 60 درجه رطوبت هوا دارد.

وی اهواز را با دمای 48 و شهرکرد را با دمای 7 درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک‌ترین مراکز استان‌های کشور خواند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها