کد خبر: ۳۱۸۸۳۹
زمان انتشار: ۰۹:۲۶     ۱۲ خرداد ۱۳۹۴
ذوب آهن با شکست نفت تهران قهرمان جام حذفی شد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از جام نیوز، نفت تهران و ذوب آهن اصفهان بازی فینال جام حذفی فوتبال ایران را در از ساعت 18:30 امروز در ورزشگاه تختی برگزار کردند که شاگردان یحیی گل‌محمدی با نتیجه 3 بر یک نفت تهران را شکست دادند و برای سومین بار قهرمان جام حذفی شدند.

نیمه نخست

دو تیم در نیمه نخست بازی نسبتا محتاطانه‌ای را به نمایش گذاشتند و به محک زدن یکدیگر پرداختند. هرچه به دقایق پایانی نیمه اول نزدیک‌تر می‌شدیم، دو تیم توانستند یک یا دو موقعیت گل روی دروازه‌های یکدیگر ایجاد کنند که با بی‌دقتی مهاجمان هر دو تیم این موقعیت‌ها به هدر رفت. نیمه نخست این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم

گل – در آغاز نیمه دوم بازیکنان نفت حرکتی را در عمق دفاع ذوب آهن انجام دادند که وحید امیری از سمت راست محوطه جریمه ذوب آهن به سمت دروازه این تیم حرکت کرد و در یک موقعیت تک به تک با رشید مظاهری توپ را وارد دروازه این تیم اصفهانی کرد.

گل – در دقیقه 47 بازیکنان ذوب آهن بلافاصله جواب گل نفت تهران را دادند و روی یک رفت و برگشت در محوطه جریمه نفت، توپ به مهدی رجب‌زاده رسید و او با یک پاس به بغل حدادی‌فر را با دروازه خالی روبه‌رو کرد و او هم بدون غفلت گل تساوی را به ثمر رساند.

در دقیقه 50 روی سانتر ایمان مبعلی از سمت راست دروازه ذوب آهن، علیرضا عزتی با ضربه سر دروازه ذوب آهن تهدید کرد.

گل – در دقیقه 51 بازیکنان ذوب آهن روی ضربه شروع مجدد رجب‌زاده را در موقعیت تک به تک با بیرانوند قرار دادند و او از سمت چپ محوطه 6 قدم یاران منصوریان توپ را به گل تبدیل کرد.

گل - در دقیقه 80 روی نفوذ بازیکنان ذوب آهن مرتضی تبریزی با دروازه‌بان نفت تک به تک شد و بعد از برگشت توپ به بیرون از محوطه جریمه کاوه رضایی با شوت تکنیکی توپ را وارد دروازه این تیم تهرانی کرد.

در دقیقه 66 بازیکنان ذوب آهن سانتری را در داخل محوطه جریمه نفت تهران ارسال کردند و کاوه رضایی بعد از کنترل توپ، ضربه‌ای را به سمت دروازه بیرانوند زد که این دروازه‌بان توپ را با واکنش خوب از دروازه دور کرد.

گل‌های ذوب آهن را قاسم حدادی‌فر (47)، مهدی رجب‌زاده (51) و کاوه رضایی (80) به ثمر رساندند و تک گل نفت تهران را دقیقه 46 بازی وحید امیری وارد دروازه ذوب آهن کرد
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
ارسال نظرات
aida
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۳۹ - ۱۶ خرداد ۱۳۹۴
۰
۰
مشالا به دو تیم اصفهانی
به کوری چشم بدخواهان سپاهان و ذوب اهن

ذوب اهن سپاهان دو قهرمان ایران
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها