کد خبر: ۳۱۹۰۸۴
زمان انتشار: ۲۲:۳۶     ۱۵ خرداد ۱۳۹۴
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و قزوین رشت، از یکطرفه شدن محورهای چالوس و هراز از عصر امروز خبر داد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از تسنیم، سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و قزوین رشت، از یکطرفه شدن محورهای چالوس و هراز از عصر امروز خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور اظهار داشت: برابر آخرین اخبار دریافتی، وضعیت تردد در محور کرج چالوس از مرزن آباد تا دزدبن, از سیاه بیشه تا پل زنگوله و محدوده سه راهی دیزین ترافیک به صورت نیمه سنگین گزارش شده است.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: همچنین در محدوده نارنجستان، تونل شماره ۱ و پنجاب در محور هراز و در محدوده شیرگاه واقع در محور فیروزکوه و محدوده‌های منجیل و رودبار در محور رشت قزوین نیز وضعیت ترافیکی نیمه سنگین است.

وی با اشاره به محدودیت‌های اعمالی در محور کرج چالوس نیز گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده از ساعت ۱۳، تردد از میدان امیرکبیر این محور به سمت چالوس ممنوع می‌شود و از ساعت ۱۵ تردد از چالوس به سمت کرج به صورت یکطرفه انجام خواهد گرفت و این شرایط تا ساعت ۴ بامداد روز شنبه ۱۶ خرداد ماه ادامه خواهد یافت.

رحمانی در خصوص ممنوعیت تردد در محور هراز نیز خاطرنشان کرد: در محور هراز نیز از ساعت ۱۳، از تردد هرگونه وسیله نقلیه از رودهن به سمت آب اسک ممانعت به عمل می‌آید و از ساعت ۱۵ تردد در این محور فقط از سمت آب اسک به سمت رودهن قابل انجام است و این ممنوعیت تا ساعت ۳ بامداد روز شنبه ادامه دارد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها