کد خبر: ۳۱۹۲۳۹
زمان انتشار: ۰۹:۵۴     ۱۷ خرداد ۱۳۹۴
سخنگوی حزب کارگزاران خبر هفته‌نامه صدا مبنی بر برگزاری اولین جلسه نهاد عالی اصلاح‌طلبان را تکذیب کرد.
به گزارش پايگاه 598 ، حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران در گفت‌وگو با  تسنیم، در پاسخ به این سؤال "هفته‌نامه صدا امروز خبر از برگزاری اولین جلسه نهاد عالی اصلاح‌طلبان داده است، آیا این نهاد به‌‌تازگی بین اصلاح‌طلبان تشکیل شده است؟" گفت: خبر دوستانم در هفته‌نامه صدا را تأیید نمی‌کنم.
وی با اشاره به اینکه نهاد جدیدی بین اصلاح‌طلبان شکل نگرفته است، افزود: رئیس دولت اصلاحات بر حسب ضرورت‌هایی، افرادی را برای رایزنی، مشورت و همفکری دعوت می‌کند و این جلسه هم با عنوان بررسی مسائل مهم کشور، بررسی نحوه کمک اصلاح‌طلبان به دولت و مسائل مربوط به مجلس آینده برگزار شد.
مرعشی با بیان "در این جلسه گفت‌وگوهای دوستانه‌ای صورت گرفت و این جلسه به هیچ عنوان به‌عنوان یک نهاد تشکیل جلسه نداده است"، خاطرنشان کرد: ما دو نهاد مهم در اصلاحات داریم که یکی شورای مشورتی است که همچنان برقرار است و دیگری هم شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب است که هر دوی این شوراها کارکردهای مشخصی دارند و با یکدیگر هماهنگ هستند.
عضو ارشد حزب کارگزاران تصریح کرد: شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب فعالیت‌های احزاب را با یکدیگر هماهنگ می‌کنند و شورای مشورتی در حد سیاست‌های کلان جبهه اصلاحات مشورت می‌دهد. ما فقط این دو شورا را بین اصلاح‌طلبان داریم.
وی تأکید کرد: جلسه‌ای که به آن اشاره می‌کنید یک جلسه دوستانه بود که حدود یک ماه پیش برگزار شد و قرار نیست این جلسه به یک نهاد جدید تبدیل شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها