کد خبر: ۳۱۹۴۸۱
زمان انتشار: ۱۰:۳۵     ۱۸ خرداد ۱۳۹۴
پليس فتاي شاهرود فردي را به اتهام نشر اکاذيب و مسايل غيراخلاقي در گروههاي مجازي شبکه هاي اجتماعي شناسايي و بازداشت کرد .
به گزارش پایگاه 598 به نقل از مثلث، فرمانده انتظامي شاهرود امروز در جمع خبرنگاران گفت: با رصد پليس فتاي شاهرود در گروه هاي مجازي مشخص شد، فردي با نام مستعار quotation mark ادموند   23گروه ضد فرهنگي در نرم افزار لاين و واتس آپ را راه اندازي کرده و در اين گروه ها ضمن نشر اکاذيب و مسايل غيراخلاقي، اطلاعات شخصي اعضاي گروه را نيز کسب مي کند.

سرهنگ غلامرضا کاظم زاده افزود: در ادامه تحقيقات مشخص شد ، اين فرد جواني ۲۷ ساله است که خود را پيرو دين مسيحيت معرفي و ۳۰۰ نفر را در ۲۳ گروه در لاين و واتس اپ ساماندهي کرده بود .

به گفته وي، پليس فتا چند روز پيش اين جوان را که اهل و ساکن شاهرود است در حوالي شهر بازداشت و در خودروي وي تجهيزات الکترونيکي و ارتباطي حاوي اطلاعات اعضاي گروه و ساير اطلاعات مجرمانه کشف کرد.

سرهنگ کاظم زاده با بيان اينکه مجرم در اعترافات خود سوء استفاده از اطلاعات شخصي افراد را هدف خود از تشکيل اين گروه ها عنوان کرده افزود : متهم در شهرهاي تهران، مشهد، گلستان و سمنان داراي سوابق متعدد کيفري است.

فرمانده انتظامي شاهرود توصيه کرد : کاربران در فضاي مجازي به افراد ناشناس اعتماد نکنند و در صورت مشاهده اقدامات مشکوک و غيرقانوني ، موضوع را به مرکز فوريت هاي پليسي ۱۱۰ اطلاع دهند.
اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها