کد خبر: ۳۱۹۶۵۱
زمان انتشار: ۱۰:۰۷     ۱۹ خرداد ۱۳۹۴
یکی از نزدیکان مهاجم پرسپولیس مدعی شده که چک 120 میلیون تومانی هدایتی هنوز پاس نشده است و مهاجم پرسپولیس تا امروز نتوانسته پاداش رفتار جوانمردانه خود را بگیرد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از جام نیوز، چکی که حسین هدایتی به‌عنوان پاداش ویژه به مهدی طارمی داده بود، هنوز پاس نشده!

 

ماجرای این چک به همان خودروی MVM مربوط می‌شود که از سوی سازمان لیگ به مهدی طارمی - به‌عنوان بهترین بازیکن پرسپولیس در فصل چهاردهم - اهدا شد و این بازیکن هم جایزه‌اش را به مجتبی محرمی تقدیم کرد.

 

بعد از همین اتفاق بود که هدایتی به قول خودش در اقدامی خیرخواهانه - که آن را خیلی زود رسانه‌ای کرد - و در پاداش این رفتار انسان‌دوستانه طارمی، اعلام کرد که پاداشی در حدود 3 برابر آن MVM به او اهدا می‌کند.

 

بعد هم در حالی که طارمی، محرمی و هدایتی در یک مراسم رسمی سوییچ MVM را رد و بدل می‌کردند، خبر آمد که حسین هدایتی چکی به مبلغ 120 میلیون تومان به مهدی طارمی داده است.

 

حالا اما یکی از نزدیکان طارمی مدعی شده که چک 120 میلیون تومانی هدایتی هنوز پاس نشده است و مهاجم پرسپولیس تا امروز نتوانسته پاداش رفتار جوانمردانه خود را بگیرد.

 

جالب‌تر از همه اما وقتی است که می‌شنویم مهدی طارمی چک هدایتی را به خانواده‌های نیازمند در بوشهر اهدا کرده تا آنها بتوانند با نقد کردن آن چک خانه‌دار شوند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها