کد خبر: ۳۱۹۸۵۰
زمان انتشار: ۱۰:۱۷     ۲۰ خرداد ۱۳۹۴
امین منوچهری درمورد وضعیتش برای فصل آینده اظهار داشت: به فکر این هستم که تیم جدیدی را انتخاب کنم. منتظر تعیین تکلیف باشگاه راه‌آهن بودم تا شرایط مناسبی پیدا کند، اما متأسفانه این اتفاق نیفتاد. با توجه به این مسئله و اینکه بازیکن آزاد هستم، ترجیح می‌دهم که جدا شوم.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از جام نیوز، امین منوچهری در ادامه در خصوص تیم فصل آینده‌اش خاطرنشان کرد: من چند پیشنهاد دارم ولی تیم‌هایی نیستند که تمایل به بازی در آنها داشته باشم. فعلاً باید صبر کنم، چرا که تکلیف سرمربی و مدیریت بسیاری از تیم‌های لیگ برتری هنوز مشخص نیست. عجله‌ای برای انتخاب تیم ندارم و امیدوارم به تیمی بروم که از بازی کردن در آن احساس خوبی داشته باشم.

منوچهری در مورد دستمزدی که فصل گذشته از باشگاه راه‌آهن دریافت کرده است، گفت: من سال گذشته فقط پنج میلیون تومان از راه‌آهن گرفتم، در واقع در این دو سال پنج میلیون از راه‌آهن گرفتم و حالا 100 میلیون تومان باید مالیات بدهم. حالا نمی‌دانم چطور حساب و کتاب می‌کنند، ولی به خاطر پولی که نگرفتم باید اینقدر مالیات بدهم.

مهاجم تیم فوتبال راه‌آهن در پایان تصریح کرد: من در این سال‌ها در فوتبال از لحاظ مالی هیچ پیشرفتی نداشتم و اگر پیش پدرم کار می‌کردم یا در یک اداره مشغول به کار می‌شدم وضعیتم از این بهتر بود. شما می‌بینید که اوضاع فوتبال ایران چقدر خراب است و تکلیف 80 درصد تیم‌ها مشخص نیست. حداقل فوتبال را تعطیل کنند تا برویم دنبال کاری دیگر
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها