کد خبر: ۳۷۳۹۶۱
زمان انتشار: ۱۸:۵۹     ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی با بیان اینکه پروازهای ایران به بغداد ادامه دارد، گفت: انتقال پروازهای عتبات از بغداد به نجف، با درخواست سازمان حج و زیارت بود، اما سایر پروازها به مقصد بغداد برقرار است.
به گزارش پایگاه 598، ‌رضا جعفرزاده ‌در گفت‌‌و‌گو با فارس  با اعلام این خبر اظهار داشت: فقط پروازهای‌ سازمان حج و زیارت (عتبات عالیات) به مقصد بغداد لغو شده است که ‌این پروازها از امروز به نجف منتقل شد.

وی اضافه کرد: سایر پروازهای برنامه‌ای و فوق‌العاده از ایران به‌ بغداد طبق برنامه انجام می‌شود؛ فرودگاه بغداد پذیرای پروازهای ما است و‌ این فرودگاه هیچ مشکلی ندارد.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی با تأکید بر اینکه لغو پروازهای بغداد توسط سازمان حج و زیارت به معنای لغو همه پروازها به مقصد این شهر نیست، هدف از انتقال‌ پروازهای سازمان حج و زیارت به نجف را تسهیل اعزام زائران، ‌سرویس‌دهی بهتر به آنها، سامان‌دهی اعزام زائران و‌ امنیت بیشتر آنها عنوان کرد.

جعفرزاده با اشاره به اینکه هم‌اکنون پروازهای ایران به بغداد انجام می‌شود، یادآور شد: در حال حاضر ‌پروازهای ایران به فرودگاه بغداد‌ ادامه دارد؛ تعداد 6 شرکت هواپیمایی داخلی مجوز پرواز به فرودگاه بغداد را از سازمان هواپیمایی کشوری دریافت کرده‌اند.

بنابراین گزارش، ‌رئیس سازمان حج و زیارت شب گذشته در برنامه تلویزیونی از لغو پروازهای تهران و شهرستان‌ها به بغداد و انجام همه پروازهای عراق به مقصد نجف گفته بود.

بنا به گفته سعید اوحدی‌ با توجه به این که تحرکات اخیر عراق، سفر زائران به بغداد را با مشکل مواجه کرده است، ‌هیچ پروازی به بغداد انجام نمی‌شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها