کد خبر: ۳۷۴۲۵۳
زمان انتشار: ۱۲:۴۸     ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۵
هاشمی در خطبه‌های نماز جمعه، با حمله به قشر مرفه، آن‌ها را به‌نوعی همکاران دشمن خطاب کرده و منت می‌گذارد که جمهوری اسلامی به آن‌ها حق زندگی داده است.
به گزارش پایگاه 598، تناقضات رفتاری و عملی هاشمی رفسنجانی و تندروی‌های دهه شصتی وی، موضوعی نیست که قابل کتمان باشد، از دزد و ضدانقلاب خطاب کردن بدحجاب‌ها تا مستکبر خواندن مردم و اهالی شمیرانات.

آنچه در ادامه می‌خوانید، برگی دیگر از اظهاراتی است که شاید هاشمی در حال حاضر معتقد به آن‌ها نباشد.

وی در خطبه‌های نماز جمعه، با حمله به قشر مرفه، آن‌ها را به‌نوعی همکاران دشمن خطاب می‌کند و می‌گوید: (قشر مرفه) خیلی خوشحال باشند که ما اجازه داده‌ایم که در جامعه مانده‌اند و دارند زندگی می‌کنند.

«این‌ها بیشتر توجهشان به قشر مرفه است. ضدانقلاب را مأمور کرده‌اند که با قشر مرفه جامعه ما همکاری کنند؛ آن‌هایی که به صورت ظاهر تحمل بعضی از مشکلات این تهاجم اقتصادی را ندارند و هیچ‌وقت هم برای آن‌ها مشکل پیش نمی‌آید، چون آن‌ها از همه امکانات برخوردارند... این انقلاب متکی به خیلی چیزهای دیگری است. این مردمی که برای انقلابشان بچه‌های عزیز خودشان و شاگردان اول دانشگاه‌های خودشان و نور چشمان خودشان و مردم فقیر و بی‌بضاعت ما سهمیه کوپنشان را که می‌گیرند و گوشواره‌ها و انگشتری‌های دوران نامزدی خودشان و هدایای بهترین روزهای خودشان را برای جنگ می‌آورند و تقدیم می‌کنند و این‌همه دارند در راه انقلاب خون می‌دهند، ... شما ببینید که با چه کسی می‌خواهید برخورد کنید.

آن‌هایی که از این حرف‌ها غصه‌شان می‌شود، نه هیچ‌گاه تکیه‌گاه این انقلاب بودند و نه ما هیچ‌وقت روی آن‌ها حساب می‌کردیم، خیلی خوشحال باشند که ما اجازه داده‌ایم که در جامعه مانده‌اند و دارند زندگی می‌کنند. در مورد آن‌ها بحثی نیست.»

منبع : مشرق
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۲
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
اناری جانباز
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۷ - ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۵
۰
۰
هاشمی نمادکامل اسلام ناب محمدی است امام علی علیه السلام نان جو میخورد امام امام باقرعلیه السلام لباس رنگی میپوشید زمانه فرق میکند هاشمی آنروز که اینگونه میگفت مملکت درحال جنگ بود نادانها احمق ها
پاسخ
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۰ - ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۵
۰
۰
تاریخ خطبه را باید بنویسد
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها