کد خبر: ۳۷۴۳۸۸
زمان انتشار: ۱۰:۲۱     ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۵
مسیح علی نژاد:من هم گوشی را برداشتم و تماس گرفتم با شماره تلفن آقای علوی تا ببینم چقدر پاسخگو است.
به گزارش پایگاه 598، مسیح علی نژاد در برنامه تبلت شبکه ماهواره ای صدای آمریکا ادعای قابل تاملی را مطرح می کند که توجه به آن خالی از لطف نیست.

علی نژاد اذعان می کند:

همان‌هایی که اتفاقاً وقتی حسن روحانی رئیس‌جمهور ایران در نیویورک گفت، ایرانی‌ها باید به وطن برگردند و کسی نمی‌تواند یک ایرانی را از بوی وطن محروم کند، برایش دست زدند و هورا کشیدند و به او نگفتند مگر دولت در این زمینه اختیاری دارد که وعده می‌دهد.

ولی تا ما در مورد همین وعده حسن روحانی از او سوال می‌کنیم، می‌گویند مگر دولت در این زمینه اختیاری دارد که سوال می‌کنید؟ مهم‌تر از همه وزارت خارجه و وزارت اطلاعات دولت روحانی از سوی کمیته مشترک تشکیل داده‌اند و یک ایمیل بازگشت ایرانیان به وطن را معرفی کرده و گفته‌اند از طریق این ایمیل پاسخگو هستند.

تازه در یک اقدام نادر، وزیر اطلاعات دولت، آقای علوی اعلام کرد در شبکه‌های اجتماعی که این شماره موبایل من است و از طریق این شماره تلفن مستقیم به سوالات شهروندان پاسخگو هستم. من هم گوشی را برداشتم و تماس گرفتم با شماره تلفن آقای علوی تا ببینم چقدر پاسخگو است.

حالا این مصاحبه را که ما از آن تصویری نداشتیم ولی سامان روی آن کار انیمیشن کرد را ببینید که چقدر وزیر اطلاعات و دفترشان پاسخگو هستند.

منبع: بسیج
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۲
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۵
۱
۰
جالب است که این جوجه اردک زشت و فاسد میخواهد سیاستمداران را بازی دهد . ببینید کار به کجا کشیده فاسدان بی حیثیت هم بازیگر شده اند .
پاسخ
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۷ - ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۵
۰
۰
برای چی این زن بی هویت و معلوم الحال رد اینقدر بزرگ میکنید
باورکنیدتقصیر شماست هویت کاذبش
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها