کد خبر: ۳۷۴۴۴۷
زمان انتشار: ۱۲:۴۵     ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۵
در پی حاشیه های به وجود آمده درباه نامه اعتراضی ۳۰ بازیگر به معاون سیما در خصوص علت کم کاریشان فقیهه سلطانی اصل نامه را در منتشر کرد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از پایش، فقیهه سلطانی بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران که چند روز قبل از ارسال نامه ای به پورمحمدی معاون سیما خبر داده بود به بازتاب نامناسب نامه واکنش نشان داد.

متن اصلی نامه بازیگران زن به صداوسیما +عکس

سلطانی با انتشار تصویری از متن نامه جنجالی، نوشت: «متاسفانه انگار لازمه که خط به خط برای بعضی رسانه ها و یا حتی همکارانمان توضیح بدیم و زیر عبارات کلیدی خط بکشیم تا متوجه شوند، که این نامه در مورد ورود و حضور آدم های غیرحرفه ای و غیراخلاقی و در نتیحه ورود نا بازیگران و عوامل بی صلاحیت به این حرفه است و این گروه موجب تمام اتفاقات بعدی ذکر شده در نامه هستند، نه افراد حرفه ای و موجه در این عرصه،!!! کی و کجای نامه در مورد اهالی خلف این حرفه قضاوت شده!؟ کجا به جز از نااهلان و مهمانان ناخوانده ورود یافته به این عرصه شکایت شده است! همکاران عزیزم ..فرهیخته گان گرامی !!! این نامه با هوشیاری، صرف وقت، دقت و ظرافت نوشته شده، شما نیز وقت بگذارید و پیش از قضاوت، با دقت مطالعه کنید.»

گفتنی است برخی رسانه های فارسی زبان بیگانه نیز روی متن سابق که ظاهرا دچار تحریف رسانه ای شده، میزهای محاکمه علیه صداوسیما برپا کردند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها