کد خبر: ۳۷۵۱۰۹
زمان انتشار: ۱۴:۰۳     ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵
درپی انتشار خبری در خبرگزاری ایلنا مبنی بر " حمایت مراجع تقلید و علما از برجام و توافق هسته ای " از زبان آیت الله اعرافی، از دفتر آیه الله اعرافی کسب اطلاع شد که مصاحبه نقل شده از ایشان در یکی از سایت ها ناقص و نارسا بوده و در دست پیگیری است.
به گزارش سرویس سیاسی پایگاه 598، درپی انتشار خبری در خبرگزاری ایلنا مبنی بر "حمایت مراجع تقلید و علما از برجام و توافق هسته ای" از زبان آیت الله اعرافی، از دفتر آیه الله اعرافی کسب اطلاع شد که مصاحبه نقل شده از ایشان در یکی از سایت ها ناقص و نارسا بوده و در دست پیگیری است.

در اطلاعیه دفتر آیت الله اعرافی آمده است: "مواضع ایشان در خصوص موضوعات سیاسی روشن است ، ایشان بر گفتمان تمدنی انقلاب اسلامی و ادبیات مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان اسلام و نظام اسلامی و پیروی از رهبری عظیم الشان انقلاب اسلامی و ضرورت رعایت جدی توصیه های اکید رهبری در قصه برجام و عدم انفعال تاکید دارند.

 ضرورت مواضع روشن مسوولان در برابر نقض عهدهای آمریکا و توجه به توصیه های گوناگون رهبری معظم  و اطاعت بدون زاویه در همه مسائل مورد تاکید ایشان است، و پشتوانه کشور را رعایت ارزشهای اسلامی و مقاومت فرهنگی و اقتصادی و شجاعت در همه عرصه ها می دانند."

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها