کد خبر: ۳۷۵۸۹۴
زمان انتشار: ۱۳:۴۴     ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵
دبير انجمن اسلامي دانشگاه تربيت مدرس خطاب به رئيس جمهور گفت: چگونه پرداخت حقوق‌ نجومي براي مديران بيمه روز عزا نيست اما يارانه مردم مستضعف و نيازمند براي شما ناراحت كننده و عذاب آور است؟

به گزارش پایگاه 598، علي سلطاني‌وش دبير انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه تربيت مدرس در گفت‌وگو با فارس، ضمن انتقاد از پرداخت حقوق‌هاي نجومي به مديران بيمه، اظهار داشت: رسوايي مالي دولت يازدهم در جريان فيش‌هاي حقوقي بيمه مركزي چيزي نيست كه بشود از كنار آن به سادگي گذشت.

وي افزود: درحالي مردم با اينگونه مفاسد كلان مالي كه در حقيقت گوشه‌اي از چندين مورد مشابه هست مواجه مي‌شوند كه دولتي‌ها به راحتي در رسانه حاضر مي‌شوند و مي‌گويند روز دادن 45 هزار تومن به مردم براي ما روز عزاست و مجبور نبوديم پرداخت نمي‌كرديم.

اين فعال دانشجويي خطاب به رئيس جمهور اعلام كرد: حال سؤال ما اين است كه چگونه پرداخت حقوق‌هاي چند ده ميليوني براي مديرانتان روز عزا نيست اما يارانه مردم مستضعف و نيازمند براي شما ناراحت كننده و عذاب آور است؟

سلطاني وش اضافه كرد: در شرايطي كه اكثريت كارگران و مردم از حقوق حتي زير يك ميليوني برخوردارند، بايد از رئيس جمهور پرسيد پرداخت حقوق‌هاي نجومي و ميليوني از بيت‌المال به مديران دولتي با چه مجوزي صورت مي‌گيرد؟ اين بود عدالت اقتصادي كه وعده آن را قبل از انتخابات داده بوديد؟ اين بود مبارزه با فسادي كه قولش را داده بوديد در 100 روز به سرانجامي برسانيد اما اكنون بيش از 1000 روز مي‌گذرد و روز به روز وضعيت ناگوارتر هم مي شود؟

دبير انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه تربيت مدرس خاطرنشان كرد: انتصاب قائم مقام همان شخص خاطي پس از استعفايش كه خود نيز از دريافت كنندگان همان حقوق هاي نجومي است، چه پيامي دارد؟ جز اين كه اين راه ادامه دارد و دولت چندان هم بدش نمي‌آيد كه برخي در دولت براي اينكه سرسپرده و مطيع باشند و اهداف دولت را پيگيري كنند حقوق هاي آنچناني داشته باشد.

وي در پايان اظهار داشت: سوال از رئيس جمهور اين است كه دم خروس را باور كنيم يا قسم حضرت عباس را؟ در سخنراني وعده تحقق اقتصاد مقاومتي و در عمل تزريق خوي اشرافيگري در جامعه و تاراج حق مردم ستمديده و نيازمند جامعه به سود يقه سفيدها.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها