کد خبر: ۳۷۶۳۵۳
زمان انتشار: ۱۵:۰۱     ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵
جری بنسون مهاجم هندوراسی پرسپولیس که امروز ایران را ترک کرد امیدوار است در تیم پرسپولیس ماندنی شود.
به گزارش پایگاه 598، جری ریکاردو بنگستون در خصوص شرایط تیم پرسپولیس در لیگی که گذشت، وضعیت خودش در این تیم و کار کردن با برانکو صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید:

 

* پرسپولیس امسال با وجود شرایط خوبی که داشت نتوانست قهرمان لیگ برتر شود نظرت در این خصوص چیست؟

- وقتی بازی‌های لیگ ایران را نگاه می‌کنید می‌بینید که تیم‌ها رقابت نزدیکی با یکدیگر داشتند و تعداد تیم‌هایی که شانس قهرمانی را برای خودشان در نظر داشتند زیاد بود. تیم هایی بودند که ادعای قهرمانی داشتند و عملکرد خوبی هم در لیگ امسال پشت سر گذاشتند و به همین دلیل کار در مسابقات لیگ برتر ایران سخت بود. تیم‌ها از نظر تاکتیکی به هم نزدیک بودند اما شاید ما باید در بازی آخر مقابل راه‌آهن بیشتر از نظر روحی روانی روی خودمان کار می‌کردیم. ما حتی باید از ثانیه‌های بازی هم استفاده می‌کردیم هرچند که در آخر بازی سرمان را بالا گرفتیم. این اسمش قهرمان شدن نیست اما نام آن یک پیروزی در یک بازی مردانه است.

 

* وضعیت خودت در لیگ فوتبال ایران چطور بود و آیا از حضور در فوتبال ایران رضایت داشتی؟

- من توانستم تجربه‌های خوبی در ایران برای خودم کسب کنم. جذابیت لیگ ایران برایم اهمیت داشت و تنانستم از نظر فیزیکی و روحی پیشرفت خوبی داشته باشم. خوشبختانه با هم بازیان و مربیانم ارتباط خوبی برقرار کردم و در ایران دوستان خوبی برای خودم پیدا کردم. از شرایط لیگ ایران کاملا راضی هستم و اگر نظر من را به صورت خوب و یا بد بخواهید باید بگویم از شرایطم در ایران کاملا راضی بودم.

 

* قرارداد تو با پرسپولیس به پایان رسیده اما آیا قصد داری قراردادت را با این تیم تمدید کنی یا نه؟

- چیزی در حال حاضر می‌توانم به آن اشاره کنم این است که شما هم مثل همه می‌دانید که قرارداد من با پرسپولیس تمام شده اما یک بازیکن حرفه‌ای قبل از اینکه مذاکراتش به پایان برسد از علاقه برای تمدید قرارداد حرف نمی‌زند. با این همه من یک بازیکن حرفه‌ای هستم که پرسپولیس را دوست دارم و علاقمندم که فوتبالم را در این تیم ادامه دهم چرا که هیچ نکته منفی در این تیم وجود ندارد. در حال حاضر مدیر برنامه‌هایم در حال صحبت و مذاکره با پرسپولیسی‌هاست اما خودم می‌گویم که دوست دارم در این تیم باقی بمانم. قصد ما این است که مذاکرات خوبی داشته باشیم و به همین دلیل عجله‌ای هم برای این کار نداریم. تکرار می‌کنم که حتی اگر این کار غیر حرفه‌ای هم باشد اما من می‌گویم دوست دارم در پرسپولیس بمانم و این به خاطر علاقه‌ای است که به این تیم و هوادارانش دارم.

 

* مذاکراتی که داشتید به نکته مثبتی هم رسیده؟

- با این نوع سوال کردن به جایی نمی‌رسی. قرارداد من با پرسپولیس تمام شده و باید مذاکرات مفصلی در این باره انجام شود. همه چیز برای من و پرسپولیس خوب بود اما تا این لحظه هیچ اتفاقی در این باره نیفتاده است.

 

* کار کردن با برانکو برایت چطور بود؟

- واقعا از کار کردن با او لذت بردم چرا که برانکو یک مربی کار بلد است که در کار جدیت خاصی دارد. در بیرون از زمین هم او یک جنتلمن قابل احترام است و من چیزهای زیادی از او یاد گرفتم و قطعا با افتخار در رزومه‌ام می‌نویسم که با برانکو کار کردم.

 

* خودت فکر می‌کنی چه زمانی نتیجه مذاکراتت با پرسپولیس مشخص می‌شود؟

- الان در روزهایی هستیم که هیچ چیزی مشخص نیست. هنوز نمی‌دانم که مذاکرات تا چه زمانی طول می‌کشد و به همین دلیل نمی‌توانم زمانی برای آن مشخص کنم. من در حال حاضر به آرامش نیاز دارم و نمی‌خواهم با دلهره برنامه‌ریزی کنم. می‌خواهم به کشورم بروم تا استراحت کنم و این روزها نیازی به عجله کردن نیست.

 

 

* از عملکرد خودت در پرسپولیس چقدر رضایت داری؟

- این سوالی نیست که من به آن پاسخ دهم و باید مربیان و هواداران پرسپولیس پاسخ این سوال را به شما بدهند. اما من با همه توان تمرین و بازی کردم.

 


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها