کد خبر: ۳۷۶۴۱۲
زمان انتشار: ۰۹:۳۵     ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵
سرپرست تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که سرمربی ذوب آهن با فرافکنی به دنبال احیای محبوبیت از دست رفته خود است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از سایت باشگاه استقلال، فرزاد مجیدی در واکنش به صحبت‌های یحیی گل‌محمدی مبنی بر محرومیت کاپیتان استقلال، گفت: سوال ما این است که مگر رحمتی چه کاری انجام داده که بابت آن جریمه و محروم شود؟ ایشان که موضوع سوشا مکانی را مطرح می کند باید بگوید که آیا رحمتی نیز مانند سوشا درگیری فیزیکی داشته است؟ از گل محمدی درخواست می کنیم که در این مقطع از فصل به دنبال فرافکنی نباشد. بد نیست یادآوری کنیم اسماعیل شریفات در حالی که در جام حذفی برابر استقلال محروم بود اما محرومیت او از لیگ به حذفی منتقل نشد و حالا عجیب است که ایشان می خواهند با فرافکنی به دنبال تغییر قانون باشند.

وی ادامه داد: سرمربی ذوب آهن خود باید پاسخگوی رفتار غیر حرفه ای با بازیکنانش باشد که برخورد فیزیکی او موجب تمسخر فوتبال ایران شده است و انتشار آن موجی عجیب را در فوتبال همه دنیا ایجاد کرده است. از کمیته محترم انضباطی می خواهیم که با این حرکت سرمربی ذوب آهن برخورد قاطع انجام دهد و در اولین فرصت رای قاطع خود را در مورد برخورد فیزیکی گل محمدی با بازیکنش صادر کند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره تغییر زمان فینال حذفی، گفت: مسئولان ذوب آهن فصل گذشته در شرایطی مشابه قبول نکردند که دیدارشان با نفت به تاخیر بیفتد. آنها باید این موضوع را لحاظ کنند که در پایان یک فصل سخت و در حالی که استقلال دو هفته تا دیدار جام حذفی زمان دارد، حفظ تیم بسیار سخت و دشوار است و بحث تغییر زمان فینال حذفی تنها به ضرر استقلال است.

مجیدی گفت: از یحیی گل محمدی درخواست می کنیم تا تمرکز خود را بر روی ذوب آهن بگذارد و تنها به دنبال موفقیت نماینده فوتبال ایران در مسابقات آسیایی باشد و با اجتناب از این بازی های رسانه ای به دنبال احیای محبوبیت از دست رفته خود در نزد هواداران دیگر تیم پایتخت نباشد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها