کد خبر: ۳۷۶۵۴۰
زمان انتشار: ۱۴:۵۷     ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵
نماینده تهران در مجلس گفت: آقای انصاری! شما خودت ظاهرا انقلابی‌نما هستی؛ شما فراموش کرده‌ای که 20 سال پیش چه حرف‌هایی می‌زدی!
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، مهدی کوچک‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز سه‌شنبه پارلمان طی تذکری گفت: وقتی کنگره آمریکا برای براندازی جمهوری اسلامی ایران قانونی را تصویب می‌کند، وقتی کنگره آمریکا در عدم اجرای برجام مداخله می‌کند در چنین شرایطی آیا تقابل مجلس ما باید پیروی از دولتی باشد که به طور طبیعی این اقدامات را انجام می‌دهد.

وی اضافه کرد: افتخار رئیس‌جمهور در سخنرانی چند روز پیش‌شان این بود که دزدی که دزدی سر گردنه دو میلیارد دلاری را در دادگاه‌های بین‌المللی پیگیری می‌کند، آن هم دادگاه‌هایی که نوکر همین آمریکایی‌ها هستند.

«من واقعا از آقای رسایی برای ارائه پیشنهادش تشکر می‌کنم؛ اگر مجلس می‌خواهد انقلابی باشد نه دیپلمات باید متناسب با اقدامات کنگره آمریکا اقدام کند.»

کوچک‌زاده خطاب به حجت‌الاسلام انصاری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور اظهار داشت: آقای انصاری خطاب به یک نماینده می‌گوید پیشنهاد شما ظاهری انقلابی‌نما دارد اما حرف بنده این است که آقای انصاری شما خودت ظاهرا انقلابی‌نما هستی؛ آقای انصاری فراموش کرده‌ای که 20 سال پیش چه حرف‌هایی می‌زدی، مدعی خط امام شماها بودید و اکنون پشیمان شده‌اید.

وی ادامه داد: وقتی کشتی‌ها منافع آنها را می‌برند ما هم باید دست در جیب‌شان (اشاره به آمریکایی‌ها) کنیم البته اگر دولت به معنی خاص آن بگذارد، می‌بینید که دولت به معنی خاص در قضیه یمن نگذاشت کشتی کمک‌های ایران... .

 سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با قطع اظهارات نماینده تهران تاکید کرد که تذکر شما خطاب به بنده است.

براساس این گزارش، کوچک‌زاده پس از پایان تذکرش دست‌نوشته‌ای را در صحن پارلمان به دست گرفت که بر روی آن نوشته شده بود «امام خمینی(ره): راهی جز مبارزه نمانده و باید چنگ و دندان ابرقدرت‌ها خصوصا آمریکا را شکست و الزاما یکی از دو راه را انتخاب کرد یا شهادت یا پیروزی که در مکتب ما هر دوی آنها پیروزی است.»


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها